Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Csipás macska! Mit csináljak vele?

Van egy cica, aki mostanság ideszokott az udvarunkba, a gyerekeim pedig örömmel dögönyözik, viszont olyan csipás, valahogy kezelni kéne. Ezt valami házi praktikával is lehet vagy vigyem el orvoshoz? Azt sem tudom van-e gazdája és mit szólna ha meglátná, hogy hurcolgatom a macskáját :D

2018. okt. 31. 12:27  Privát üzenet  

A válaszok
Főzzél ki kamillateát, hagyd kihűlni, és abba mártogass vattát. Azzal törüld eléggé gyakran a cica szemét. Persze vattát minden alkalommal cserélj,

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. okt. 31. 12:34 Privát üzenet

Esélyes, hogy macskanátha okozza, ami orvosi kezelést igényel. Vidd el orvoshoz.

A kamilla ez ellen nem ér semmit.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. okt. 31. 12:44 Privát üzenet
Hagyjuk már a kamillát, azon kívül, hogy szárít, nem ér semmit!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. okt. 31. 17:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért ingatja állandóan a 6 hetes kismacskám a fejét és csipás a szeme?
Csipás a felnott kandurom szeme, hazilag hogyan gyogyithatnam?
Csipásak a kiscicák! Mit tegyek?
Ha fotón ugy látom, hogy a mehirdetett 8 hetes cicák szeme nem tiszta, hanem csipás nedveddzős akkor azok valószínü, hogy betegek?
Kb.3hónapos cicám tüsszög, folyik az orra, csipás a szeme! Kamilla főzettel (rem. Jól fogalmaztam meg ) öblitgetem/törölgetem a szemeit ill. az orrát is és meleg szobában tartom mi lehet a baja?
A cicám szeme csipás/váladékos. Mit tegyek ellene?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!