Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Állatorvos holnap Kaposváron (esetleg környékén)?

Tudja esetleg valaki, hogy holnap van-e ügyeletes állatorvos Kaposváron? Találtunk egy betegnek tűnő macskát, és nem hiszem, hogy hétfőig kibírja. :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, beteg, állatorvos

2018. okt. 31. 21:37  Privát üzenet  

A válaszok
[link]

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2018. okt. 31. 21:45 Privát üzenet

Állatorvosi ügyelet minden megyében van. A helyi megyei napilap honlapján megtalálod. Ha jár a helyi napilap, vagyis előfizetéses vagy, abban szerepel az ügyeletes állatorvos neve és telefonszáma. Ez tuti biztos.

Ha nagyon beteg a macska, akár most is hívhatod, elmondod a tüneteit. Ha úgy gondolja, hogy tényleg nagy a baj, akkor vagy elmondja, mit tegyél, vagy elviszed hozzá.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2018. okt. 31. 22:00 Privát üzenet

2-es vagyok. Azért ez kemény, amit találtam. Hívd a napilap számát, ha ne jár az újság. A honlapnak meg így ismeretlenül is gratulálok. A macseknak jobbulást!

Elrettentő példának bemásolom a linket:

[link]

# 3/10Időpont 2018. okt. 31. 22:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Ha jól olvasom, akkor valószínű, hogy nem látják el. A tünetei: szapora légzés, bágyadtság, étvágytalanság, bár némi vizet iszik.

# 4/10Időpont 2018. okt. 31. 22:19 Privát üzenet

2011-es az utolsó állatorvosi ügyelet. No comment.

Nem csodálom, hogy itt kérdezel. De én győri vagyok, nem tudom, de mint írtam, hívd a központi számukat, hátha tudnak segíteni, hogy ki a megyében az ügyeletes állatorvos, és mi a telefonszáma. Somogy megyei hírlap oldalán sem találtam. :( Próbáltam segíteni, nem nagyon jártam sikerrel.

# 5/10Időpont 2018. okt. 31. 22:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, én is google-ben próbálkoztam, aztán gondoltam, hátha van itt, aki már volt hasonló helyzetben.

# 6/10Időpont 2018. okt. 31. 22:24 Privát üzenet
Akkor csak abban bízz, hogy idetalál egy Somogy megyei és tudja, hol keresd az ügyeletes állatorvost, mert ügyeletnek lennie kell.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2018. okt. 31. 22:34 Privát üzenet
Ez a Somogyi Hírlap központi telefonszáma, ügyeletes újságíró ott is van napközben ünnepnapon is, hátha meg tudja mondani: Tel.: 06-82/528-119

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2018. okt. 31. 22:40 Privát üzenet

[link]

Azért ez 2011-nél frissebb:)remélem, tudod használni.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2018. okt. 31. 23:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Voltunk, kapott injekciókat, és elvileg rendbe fog jönni.

# 10/10Időpont 2018. nov. 1. 11:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Zuglóban jó állatorvos, egy ilyen esetnél kell időpontot kérni?
Nyugtató paszta állatorvosi vizsgálat előtt?
Rosszul összeforrt csonttal mit tud kezdeni az állatorvos?
Miért lesz egyre nagyobb a vérömlenye?
Ajánlanátok Pécsen (vagy Kaposváron) olyan állatorvost ahol megfizethető áron (olcsón) tudnám chip-eltetni a kutyámat? 3500 Forintról hallottam. Aztán felhívtam egy álltat orvost...
Mondanátok kaposváron állatorvos t vagy kozmetikát ahol törpenyuszi karmait levágják? Tele vagyok karmolásokkal mert brutál nagy körmei vannak.

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!