Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nézik sokan az aranyos,...

Miért nézik sokan az aranyos, (kis) macskás videókat, ahol nyávognak is?

Figyelt kérdés

Elég sok ilyen videót találni a YouTubon, és bevallom én is azon elvetemültek közé tartozom, aki szívesen megnézi, meghallgatja ezeket. Szeretem nagyon a macskákat, ez tény. (saját nincs)

Elég csak rá pillantani a macskás-nyávogós videókra, nagyon esetben milliós megtekintéssel bírnak.

Kíváncsi vagyok mások, Ti mit gondoltok vagy nem gondoltok e jelenségről :)


2018. nov. 1. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen sokan szeretik a macskákat a világon. Amszterdamban még macska múzeum is van.

Nálunk is a legtöbb rokononnak volt macskája, ahogy nekem is.

2018. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Megválaszoltad, te is szereted, más is szereti az ilyesmit. Én is szívesen nézek állatos videókat, legyen az macskás, csibés vagy kígyós, pókos :D Persze az emberek közül többen vannak oda a macskákért... S igen poénosak is tudnak lenni, egy kígyó jóval kevésbé interaktív, inkább csak gyönyörködni lehet benne alapesetben.
2018. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!