Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának lehet túl sűrű a...

Macskának lehet túl sűrű a váladék a fülében, vagy az állatorvos csak be akar palizni, úgymond?

Figyelt kérdés
Voltunk a cicámmal éves oltáson, és kértem az orvost, hogy a fülét is tisztítsa ki, meg nézze át. Egy éve van nálam, befogadott cica, tehát még valószínűleg soha nem volt kitisztítva a füle, mert az előző gazdái nem foglalkoztak vele, ismertem őket. Kinti cica, és az atkáktól is tartottam, hogy nincs-e a fülében. Beleöntött ilyen fültisztító folyadékot, de szerencsére atka nem volt benne, viszont azt mondta, hogy egy hét múlva vigyem őt vissza egy kontrollra, hogy megnézhesse, ne túl sűrű-e a váladék a fülében, mert akkor kellhet valamilyen fülcsepp neki. Már akart is volna nézni időpontot, de mondtam, hogy még nem tudom, mikor tudom elvinni. Nem csak kitaláltam, még tényleg nem tudtam, mikor érek rá, de elviszem őt, csak úgy elgondolkodtam a dolgon, hogy akkor miért nem mondta, hogy megnézi mikroszkóp alatt is a váladékot, mert úgy tudom, hogy azt szokták csinálni.
2018. nov. 6. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikroszkóp alatt akkor nézik, ha atkát keresnek. Lehet, hogy a doki látta egy fülgyulladás előjeleit és azért hívott vissza.
2018. nov. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ.

Igen, arról én is hallottam, de mintha azt is a fülatkával együtt említenék. De mindegy, mindenképpen elviszem őt.

2018. nov. 6. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!