Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Mit tehetnék még a kiscicámért? Félek hogy elpusztul.

3 hete találtunk a fűben egy kiscicát aki nem mozdult.

Cumisüvegből itattam, kézből etettem mire megerősődőtt annyira hogy járni is tudott.

Most két nap alatt annyira lerobbant, hogy megint nem mozdul, de nem is eszik nem is iszik.

Probáltam a szájába ételt rakni, de ott tartogatja és nem birom kinyitni sem hogy kivegyem.

Már hajnalban hívtam az állatorvost de csak 10-re kaptam időpontot.

Keress kérdéseket hasonló témákban: beteg, cica

nov. 6. 07:13  Privát üzenet  

A válaszok
Az állatorvos majd megmondja, mit csinálj. Velem is ugyanez volt nemrég, nagyon beteg volt a cica. Kaptunk gyógyszert ra, antibiotikumot, fájdalomcsillapítót. Már semmi baja a cicanak, pedig tényleg szörnyű állapotban volt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 6. 07:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak nyüszőg szegénykém. Ráadásul még vak is.

# 2/4Időpont nov. 6. 07:36 Privát üzenet
Mi lett a cica sorsa?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 6. 15:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos el kellett altatni.

# 4/4Időpont nov. 6. 16:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy cicának elpusztul a 2-3 hetes kismacskája (ezt az egyet szülte), akkor mit csinál vele?
A szomszédom belerúgott a macskámba, és ma reggel elpusztul. Hogy álljak bosszút?
Véletlen picit rá csukodott a cicám fejére a wc ajto. Lehet baja? Elpusztul?
Ki hogyan éli meg a cicája elvesztését és mi a teendő ha idős korában elpusztul a cicus?
Szuletett egy alom cica tobb mint 1honaposak es az egyik nagyon nagyon pici es nem eszik macska eledelt csak az anyukajatol kapott tejet issza. A tobbi mar rendes kajat eszik!...
Mit tehetek a 11 napos kiscicámért, aki tüsszög és folyik az orra? ( bővebben lenn)

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!