Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam őket össze?

Hogyan szoktassam őket össze?

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 éves rottweilerem,meg egy 1,5 éves cicám.A kutyám a kertben van,a macskám a házban(de ki szoktam engedni)Már úgy fél éve szoktatom őket egymáshoz,de hiába.

1.Próbáltam őket szemtől szembe állítani és mind a kettőt simogatni de hiába.

2.Megpróbáltam a macskám elé macskatápot rakni,a kutyám elé meg kutyatápot,de nem jött össze.Ennek az lett a vége,hogy a kutyám mind a kettőt megette :D

3.A kutyámra ráraktam a pórázt a macskát meg szabadon de nem sikerült.

4.Meg hagytam őket is,hogy menjenek oda ahova akarnak,de nem jött be.

Szerintem az a baj,hogy a macskám szinte a saját árnyékától is fél.(Kivételesen a nyuszimmal nagy nehezen összeszoktattam az sikerült.De ez a kutyás összeszoktatás nem sikerül.Ötletek?Hogyan szoktassam őket össze?Anélkül,hogy a macskám fújna meg morogna.



2018. nov. 6. 22:29
 1/2 A kérdező kommentje:
A kutyám minden macskával jól bánik.A régebbi cicáimmal mindig osztozott az ételén.Meg nyáron együtt sütkéreztek a napon,meg aludtak. :)
2018. nov. 6. 22:55
 2/2 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Akármilyen furcsa de az állatok is el tudják dönteni, kivel-mivel szimpatizáljanak.Ha nekünk embereknek nem szimpatikus valaki, nem állunk le vele jópofizni, az állatokat sem kell ilyesmire kényszeríteni.

Lehet, eljön majd az a nap, amikor magától is megtörik a jég köztük.

2018. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!