Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám 2 pofára falja a...

A macskám 2 pofára falja a palacsintát, péksüteményeket, amikben még hús sincs. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ez nem mindíg van így, csak amikor egy pillanatra nem figyelek, és el tud csenni valamit.

A múltkor is épp, hogy félrenéztem, már a kakaómat vedelte.


2018. nov. 7. 22:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
A palacsinta érthető, tojás van benne, de a péksütemény sem meglepő. Van macska, aki imádja a paradicsomot vagy a spenótot, na az a meglepő. Ez utóbbiakról csak hallottam, saját macskánál a nyersvegán zöldségfasírt volt a rekord, de azért a mákos bejgli se semmi, egy fél rúd bement neki, amíg nem figyeltünk. Azóta nem hagyunk az asztalon ilyesmit (kinti macska, de bejött)...
2018. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem el kellett zárnom a kenyeret, zsemlét, mert a macskáim éjszaka megdézsmálták... Pedig etetem őket rendesen.

Amúgy szerintem nem normális, de az sem az, hogy a macskaeledelekbe gabonát és cukrot tesznek :/

2018. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Na, ez nem semmi. Biztos az enyém is befalná a bejglit, csak nem veszek, mert nem szeretem.

Az enyém kinti-benti, és nem is kövér.

Köszönöm a választ! Akkor nem aggódom a torkosság miatt.

Ja, volt egy cicám aki imádta a szőlőt, de semmilyen más gyümölcsöt, zöldséget nem evett meg.

2018. nov. 7. 22:29
 4/25 anonim válasza:

Nincs ezekkel semmi probléma:).

Az én macskám örömmel "zabálja " a kovászos uborkát, a zsengetengeri szemeket, paradicsomot és a szőlőt is. Persze mindemellett nagy húsevő,és nem, nem az előbb felsoroltakon él, mivel a mindennapi menüje a macskaszalámi, amiért él és hal. 🙂

2018. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
19%
Meg kellene nevelni.
2018. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális. :)

Örülj neki, hogy jó az étvágya.

Ne hagyj előtte semmit. A cicások élete már csak ilyen. :D

2018. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Az első saját cicám egy Németországból elszármazott fekete kandúr volt. Jóformán csirkemájon élt. Emellett két dolgot evett meg: a zöldborsófőzeléket és a Milkát. Más csoki vagy zöldség nem kellett neki. :D

Egy régi családi kutyánk szilvát evett nagy mennyiségben.

Az első saját kutyám pedig imádta a zöldségeket, főleg nyersen, de főzve is. Kedveltségi sorrendben: paprika, uborka, sárgarépa, krumpli - minden nap kapott valamelyikből. Néha megette a brokkolit is. Egy idő után még a fehérrépát is, meg a görögdinnyét. Más gyümölcsöt nem evett meg. És a kekszet is szerette, azt mindig kunyerált.

A mostani kutyámnak meg valószínűleg voltak macska ősei, mert a tejtermékek a kedvencei, főleg a sajtok meg a túró, de a joghurtot is megeszi.

Mindezek után remélem, megnyugodtál. :)

2018. nov. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Normális, de ha sok ilyet eszik, baja lehet tőle.
2018. nov. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom miért lettem leszavazva, az nem normális, hogy hagyod hogy mindenbe beleigyon az asztalodon.
2018. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne hasonlítsuk össze a kutyát és a macskát.

Az első mindenevő, a macska viszont húsevő!

Persze, vannak cicák is, akik érdekes ételeket szeretnek, de jó vigyázni velük, mert vannak olyanok, amik embereknek jók, de állatoknál mérgezést okoznak.

Ilyen pl. a csokoládé, a mazsola és a fokhagyma is.

2018. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!