Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon félek szerintetek haza...

Nagyon félek szerintetek haza fog jonni?

Figyelt kérdés
1 éves ivartalanított nőstény cicám van. Ő az a típus aki otthon üldögél és nem nagyon mászkál el otthonról... de viszont ma 2018.11.13. Reggel óta nem láttam tegnap még meg volt de ma még nem láttam. Nagyon aggódok miatta... Társas házban élek a szomszédokat már körbe kérdeztem hogy nem zárták e be de egyiknél se volt.. szerintetek haza jön? Nagyon aggódok érte

#macska #nőstény #remény #haza fog jönni
2018. nov. 13. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Még simán. Az enyém aki szintén egy éves ivartalanított kandúr, néha egész nap szeret kint lenni, de estére mindig bejön. Volt hogy én is korán aggódtam, mert hosszabb ideig volt kint, de végül megjött vacsira. Bízom benne. Megtanulta a nevét, és estefelé mikor hívom, jön. Hívogasd sokáig, mert lehet ott van a közelben, de egész messziről is meghallja a hangodat és betájol. De sokáig kell hívni, hogy tudjon követni a hang alapján. Azon kívül nézz körül a saját házad táján is, mert nekem pl. volt olyan ,hogy az egyiket (három cicám van) a picurt kerestem, már teljesen kétségbe voltam esve, és kiderült hogy elaludt a spájzban a polcon. :-)
2018. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Szerintem hazamegy! Menj és hívogasd a ház körül, elő fog jönni ha kiszökött!Közbe fülelj is mert biztos nyávog ha esetleg bezárták valahova!
2018. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hívogattam de még nem került elő... :( de remélem mihamarabb előjön... lehet hogy valaki a környéken bezárta véletlen de azért mégis csak aggódok érte...<3
2018. nov. 13. 16:18
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha így aggódsz érte, akkor a jövőben ne engedd ki.

Ha most nem is esik semmi baja esetleg, máskor még érheti baleset...

2018. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Exeméknek egy hónap után került elő az ivartalanított macskájuk. Még kövérebben, mint amilyen volt.

Majd írj, ha meglett, drukkolok.

2018. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézni a lakás eldugott helyeit. Barátoméknál az egyik szekrény alsó polcán aludt a macska, észre se vettél, mikor besurrant. Érdemes még a környező utcákban is érdeklődni, hátha látták.

Remélem, hamar hazamegy már :)

2018. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék, előkerült-e, majd írd meg!

Egyébként ezen az oldalon olyat is olvastam, hogy eltűnt a cica, hónapokon át keresték, de nem találták, már lemondtak róla és beletörődtek, hogy biztos valahol elütötték vagy elkapta egy kutya vagy valami...És végül kb. másfél év múlva került asszem elő, persze azóta se jöttek rá, mi történt vele..Meg pár hónapja a neten is olvastam egy ilyen sztorit, hogy egy cica elment otthonról és valami repülőre vagy autó csomagtartójába vagy nem is tudom már, hová bemászott és átutazta a fél világot kb., aztán végül kiderült, hogy ez egy magyar család cicája és hazaküldték.

Jó mondjuk nem ez az általános, de csodák mindig történhetnek :D

2018. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az én macskám kifejezetten kinti macska ritkán járkál be és mindig figyelünk arra hogy kint legyen már a garázsban is megnéztük de ott nincs meg ott egésznap nyitva van az ajtó.. remélem hogy holnap reggelre már itthon lesz ;)
2018. nov. 13. 17:41
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

De ha halálra ítéled a kinti tartással, most miért aggódsz miatta?

Ha még él, reggelre talán otthon lesz. Holnapután pedig a házatok előtt fog a saját vérében feküdni. Éljen a kinti tartás!

2018. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha kinti lehet elütötte egy autó...
2018. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!