Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskafotok az Instagramon....

Macskafotok az Instagramon. Mi a tapasztaltok, célotok vele?

Figyelt kérdés

Van-e értelme,haszna és milyen cicakrol készult képekkel Instagram-fiokot nyitni ?


Angol nyelvú #-ot is mellékeltek a fotokhoz vagy fôlôsleges ?


Mi fontosabb, a kovetok vagy a lajkok száma ?


Elso alkalommal,# nélkul kitett cicas képeimre lettek lajkok és kovetok. Viszont 1 hét múlva a feltoltott sok #-al ellátott fotoknál pedig SEMMI...



2018. nov. 14. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Azok a lányok csinálják ezt, akik a saját instájukra kevés, vagy semmi aktivitást és érdeklődést nem kapnak. Azt gondolják csinálnak a cicáról pár fotót, feltolják, cukimuki, jönnek a lájkok és mekkora királyok. Szeretem a cicákat, nekem is van, de kb semmi értelme egy macskának külön instát csinálni. Hesteges problémádra azt tudom mondani, hogy legyen pár fontosabb címszó, de ne az legyen, hogy 5-10 sornyi mindenféle hülye hesteggel legyen tele, mert az visszataszító.
2018. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én játéknak fogom fel, nincs veke különösebb célom. Érdekel, hogy működik a social media, ezen keresztül az account-on keresztül kiválóan tudom tanulmányozni ezt.
2018. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még valami, én kizárólag angol #-eket használok, a kommentek is angolok.
2018. nov. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozom különösebben a dologgal. Igazából azért kezdtem instára tölteni a macskás képeket, mert nem akartam teleszemetelni a fészemet vele, az insta meg pont erre van, hogy képeket osztasz meg az életedről. Hát, frissen befogadva a cica volt az életem :D (vicc).

Nem kapott a macska külön fiókot, a sajátomat pakoltam tele. A hashtagek mindig angolok, magyarnak nem látom értelmét egy nemzetközi oldalon. Nem sokat használok, általában ilyen jellegűeket: hogy cica, cicamitcsinálépp (pl. alvócica, játszócica, evőcica...), mentettcica, meg cicaneve. Utóbbi nyilván saját tag, külön fiók helyett kövesse be azt, aki a macskára kíváncsi. :)

Miután rájöttem, hogy random emberek szeretik az ilyen cicás fotókat, már angolul fűzöm hozzá a kommenteket.


A kedvelések száma teljesen random, van, hogy csak úgy csipog az app, máskor meg az a 3-4 ismerős ember kedveli csak be, akit amúgy is érdekel. Mivel őszintén fogalmam sincs, hogy hány követőm van, és nem nyűgöz le a szívecskék száma sem, ezért még nem próbáltam statisztikát vonni, hogy milyen képeket szeretnek az emberek. Annál is inkább, mert nálam viszonylag fixen ugyanazok a hashtagek vannak, a cicamitcsinálépp részt leszámítva. Talán ez a kulcs.


(Most megnéztem a kedvedért, az alvómacska meg a macskamancsok típusú posztok a legnépszerűbbek. De ez sem jelent semmit, mert magyar szöveges vagy extra tag nélküli posztokra is vannak ugyanígy kedvelések. :D Úgyhogy ezzel nem vagy beljebb.

Talán az lehet a kulcs, hogy a nagyobb oldalak napi szinten posztolnak a követőiknek, én meg, mivel privát fiók, nem foglalkozom vele, ha van cuki kép, kimegy, ha nincs egy hónapig semmi, eszembe se jut megnyitni az appot, így az se tűnik fel, ha valaki nem követ már.)


Ha te ebből szeretnél népszerű lenni, akkor előtte nyálazgass hashtageket, mik a legnépszerűbbek, legtöbbet keresettek a témában, melyikhez tudsz jól illeszkedni. Két verzió van: vagy minden vacak picit is passzoló hashtaget beszúrsz (pl. cat, cats, catsagram, dailycat..... ezek kvázi ugyanazok, mégis négy keresésben jelensz meg), sokan ezt csinálják, vagy alaposan körbejárod a témát, és kiválasztasz néhány jól kereshető taget. Utóbbi sokkal szimpatikusabb a többségnek szerintem.

2018. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!