Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért reszket? Túl sokat eszik?

Miért reszket? Túl sokat eszik?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hónapos fiúcicám, kinti cica, de estére mindig be van zárva a saját helyére. Szóval amikor ma reggel kimentem hozzá, észrevettem hogy nagyon meleg, nem szaladgál, (mert nagyon játékos, még rossz is) hanem csak nézelődik a teraszról. Ki se mer menni, és mindentől megijed, pedig nincs semmi az udvaron,e ddig is mindig így volt, de máskor is esett már az eső. Alig evett valamit, és alig nyávog, pedig szokott. Féltem nagyon. Most be van zárva a helyére, ilyen esős időben nem akarom kiengedni. Kis vékony macska, de anya szerint sokat eszik, mivel megy a hasa, de amikro nyávog, és adok neki enni akkor rögtön eszik. Mennyit kell ennie? Lehet hogy beteg?
2010. jún. 26. 13:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Megijedhetett valamitől?
2010. jún. 26. 13:04
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem akar enni, és megy a hasa, az nem jelent túl sok jót. keress fel egy állatorvost sztem
2010. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 hónaposan még ne járjon ki, mert megverik a nagyobbak, meg egyáltalán.

Állatorvoshoz vigyétek mindenképpen, a hasmenés rohadtul nem egészséges, se a táplálék, se a víz nem szívódik fel rendesen, szóval több tonna kaja mellett is éhen/szomjan halhat, ha megy a hasa.

2010. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te irtál egy választ is ezzel a témával. Ha jól,emlékszem.szerintem semmi baj.Kinti lessz?
2010. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem én írtam. Nemrég regisztráltam. Mindig kinti macska volt.
2010. jún. 26. 14:40
 6/7 anonim válasza:

Vidd el állatorvoshoz. A mi macskánk ugyan ilyen idős volt amikor ugyanezeket a tüneteket produkálta. Túl sokáig vártunk és az állatorvossal és meghallt.

Az állatorvos szerint mérgezés volt.

2010. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem megy a hasa, de nagyon gyakran éhes. Mit csináljak?
2010. jún. 27. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!