Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok ajánlani egy nagyon...

Tudnátok ajánlani egy nagyon jó állatorvost Pesten vagy környékén?

Figyelt kérdés

A cicám gerinctörése miatt farok amputáció történt tőben.

Lábait érzi, menni tud. De az amputáció környéke erősen duzzadt, emiatt nem tud sem pisilni sem kakilni. Emiatt nem is eszik csak minimálisan, hiszen tudja, hogy nem tud kijönni belőle majd. A lázmérőt sem tudják felnyomni rendesen mert annyira ödémás ott alul neki. Le kéne vinni a duzzanatot, de az injekció amit kap úgy látszik nem használ. Tudnátok esetleg ajánlani valami orvost aki valamilyen módon meg tudná szüntetni az ödémásodást? Vagy van valami házi módszer amivel elő tudjuk ezt segíteni?



2018. nov. 22. 06:55
 1/2 bodnar edit ***** válasza:

Én adnék egy telefonszámot,

aki hosszú évek óta volt az orvosunk. Nagyon rendes, és becsületes orvos. Megadom a telefonszámát, hivatkozzanak nyugodtan rám. Én Bodnár Andrásné vagyok, ő kezelte Maci kutyámat és számos macskámat, biztosan emlékszik rám, legutóbb tavaly találkoztam vele a 8. kerületben a Vajdahunyad utcában, ahová a Dózsa György útról költöztem. Erre biztosan emlékszik majd. SZERINTEM MEGPRÓBÁL SEGÍTENI, DE HA ÚGY LÁTJA MENTHETETLEN FEL FOGJA AZ ALTATÁST AJÁNLANI. nOS MINDEN A PAKLIBAN VAN FORDULJANAK BIZALOMMAL HOZZÁ. Tel: Dr.Békei András 06205208464 jobbulást a cicusnak!

2018. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Most valami minimálisat mintha javult volna, de ha nem fog tovább, akkor mindenképp megkeresem.
2018. nov. 28. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!