Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen oltásokat érdemes...

Milyen oltásokat érdemes beadatni lakásban tartott macskának?

Figyelt kérdés
Soha nincs kiengedve.
2010. jún. 26. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kombináltat mindenképpen kapja meg, de én beadatnám neki a leukózis ellenit is.
2010. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Mi cicának a kintinek SOHA nem adtunk be oltást. Persze kutyának igen.De az más
2010. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
10 évig volt cicám,és nem oltattam be,állatorvos szerint ha nem jár ki soha és nincs otthon kutya ami ugye kijár és hazavihet betegséget,akkor nem fontos beoltani,DE a rendszeres féregtelenités elengedhetetlen 3-4 havonta.
2010. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Na már mi a fenéért lenne más??? A macska pont ugyanúgy szenved, ha beteg mint a kutya! Szörnyű, hogy milyen hozzáállású emberek vannak ebben az országban.
2010. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Marhaság, hogy lakásban tartott cicát nem kell oltatni! A cipő talpadon is haza tudod vinni a fertőzést. A kolléganőm lakásban tartott cicáját például leukózis miatt kellett elaltatni.
2010. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pici cicám van, az első oltását már megkapta. Azt mondta az állatorvos, hogy a kombináltat és a leukózis ellenit mindenképpen ajánlja benti cicának.
2010. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ismerősünknek is társasban van a cicója, de kijárással.

Macskanátha, veszettség, kombinált, plusz bolha kullancs, szivféreg ellen.

2010. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Semmijet.Lakásban tartott macskának aki soha nem megy ki,nem érdemes oltásokat adni,mert nem találkozik más macskákkal és nem kap el semmit.Tudom nem helyes de az én macskám semmi ellen nincs beoltva és-nem szoba cica!-hanem kint és bent is szokott lenni,és semmi baja(és nem is volt)bár ha valamit látnék rajta elvinném orvoshoz.Ez csak az én véleményem-állatvédők most utálnak(bár én is az vagyok kicsit)hogy ha nemakarod tenyészteni meg kiállításra vinni hülyeség beoltatni.(A prédikáló emberek kíméljenek!)
2010. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

06-26-14:11 és 06-26-14:36(első):Eggyetértek veletek,igen szerintem is más egy kutyáal mint egy macskával(pedig én a macskákat kicsit jobban szeretem!)

06-26-14:36(második) és 06-26-14:39 :Igazán más egy kutya mint egy macska a kutyát sétáltatni lehet és ott több kutyával találkozik mint egy macska ha kimászkál.Lássátok az én példámat és akinek 10évig élt a macskája semmi baja nem volt6van a macskának ha nincs beoltva és tisztességes körülmények között tartod(nálunk a szomszéd macskák sincsenek beoltva mégsem betegek)

2010. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Roszika válasza:
Szerintem is érdemes beoltatni. A kombinálttal mindenképpen. Illetve a féregtelenítés nagyon fontos. Soha nem tudhatod, hogy mi történhet vele. Akár ki is szökhet kíváncsiságból egy óvatlan pillanatban... és akármit összeszedhet. Nem tudom milyen lakás, de társasház, akkor a szomszédoktól is bármit összeszedhet. Nem kell még a levegőtől is óvni, de egy oltás nem árt :)
2010. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!