Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Este egyedül hagyni a cicát?

Este egyedül hagyni a cicát?

Figyelt kérdés
5 hónapos kiscicám van, egész kicsi kora óta nálam van. Napközben nyilván szokott egyedül lenni, amikor dolgozom. Most barátok elhívtak kicsit bulizni, de amióta a cica nálam van, nem nagyon voltam. Nem feltétlenül miatta, amúgy sem vagyok nagy bulizós. Estére is egyedül lehet hagyni pár órát? Természetesen egy lámpát égve hagyok neki addig is, de aggódom, hogy az este mégis más mint napközben. Köszönöm előre is.
2018. nov. 24. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Én sem könnyen hagyom itthon őket, de nem árt szoknia. Legyen ott tiszta alom, kaja, víz és semmi baj nem lesz. Ne idegeskedj, mert ez csak rosszabb lesz később ha nem mered ott hagyni pár órára.
2018. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miben lenne más? Egy éjszakai állatot éjszakai látással egyedül hagyhatsz lámpa nélkül is...
2018. nov. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan.
2018. nov. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már 😁 a cicák szeretnek egyedül lenni, pár órára meg főleg. Azért ő nem egy picibaba, akit mindig figyelni kell.
2018. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem lesz semmi baja :)

Esetleg rosszalkodik egy kicsit :D

Lámpát se nagyon kell felkapcsolni, de ha Te úgy szeretnéd akkor kapcsold. :)

Mennyi időre mész el?

2018. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó : Nem olyan sok időre. 5-6 órára maximum. De lehet, hogy annyi sem lesz. :)

2018. nov. 24. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell lámpa. A macska jól lát a sötétben :)

Kaja, tiszta alom legyen neki, amúgy nyugodtan mehetsz. Valószínűleg aludni fog.

2018. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!