Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova bujik egy kismacska a...

Hova bujik egy kismacska a lakáson belül?

Figyelt kérdés
Már egy órája keresem és nincs meg. Az biztos,hogy nem ment ki.
2018. nov. 26. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A bútorok alá.
2018. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a bútor lábának takarásába. De a kissé nyitva felejtett szekrényajtón is bebújhat a szekrénybe. Vagy hűtőszekrény hátulján is van búvóhely. Vagy a mosnivaló ruhákat tartó alkalmatosságban a ruhák közt.
2018. nov. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bútorok alá, szekrénybe, hűtő, szekrény mögé- néha nagyon pici helyre be tudnak bújni.
2018. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ágyneműtartó? A bútor mögül szűk résen be tudnak jutni, ahol nem is gondolnád.
2018. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én 5 kilósom 1 órája mászott be a szekrénybe, amit kb 2 percig hagytam nyitva. Rácsuktam a szekrényajtót és elaludt...én meg kerestem. -.-


Rázd meg a kajáját és rögtön előkerül! :D

2018. nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárhová. :) Hűtő mögé, szekrény mögé, pár másodpercre kinyitott szekrénybe, fiókba, bútor alá, szennyestartóba, függöny mögé ablakpárkányra, nyitott ajtó és fal közé, ágyneműtartóba, nyitva felejtett mosógépbe, virágcserép mögé, felakasztott kabát kapucnijába, asztal alá betolt székre stb. stb. stb. Hidd el, hogy ott lapít valahol, és javában alszik. Hallja, hogy szólsz neki, csak néha van ilyenjük, hogy nincs kedvük előjönni.
2018. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Áhh ezeket mind megnéztem már, a mosógépet is leállítottam hátha.

Kaja csörgésre nem jön , elöszedtem a porszivot hat megkerült a drága .

A fiam szétszedte a számítógépet és csak neki döntötte a burkolatot . Na ott volt .

Remelem. Em rágott meg egy vezetéket sem mert baj lesz.

2018. nov. 26. 12:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

:) Leállítottad a mosógépet??? Most nagyon megnyugodtam :D Komolyan azt hittem eddig, hogy csak nekem vannak olyan rémálmaim, hogy macskástól indítom el a mosógépet, vagy a szárítógépet.

Majd ha picit nagyobb lesz a cica, akkor egyszerűbb lesz megtalálni, de nagyon jól el tudnak bújni.

2018. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyém bámulatos tehetséggel tud elbújni. Általában párnák alá bújik és ott alszik, vagy szekrénybe, cipők közé, kádban is rendszeresen alszik, stb.
2018. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után meglesznek a bevált helyek. Az enyém imádja a szekrény alsó polcát. Persze a ruhák mögé bújik be, ha nem hajolok le, nem veszem észre és elég egy pillanat, amíg elfordulok. Szereti a kanapé mögötti szűk rést, a kanapé párnái alatti járatokat, de a kedvencem még is az volt, amikor valahogy beerőszakolta magát a szennyesbe, ami rácsukódott, úgyhogy kijönni már nem tudott. Egy óra után tűnt fel kb., hogy nincs szem előtt, feltúrtam mindent, hívtam, borítottam neki kaját (ahogy csörög a tálban azonnal megjelenik), semmi. Már végigjártam a lépcsőházat, mert mondom lehet hülye vagyok és valahogy még is meglógott. Semmi. A fejemben volt, gondolkoztam hol lehet, de gondoltam közben beteszek egy mosást. Levettem a szennyestartó tetejét és ártatlan nagy kerek boci szemekkel nézett rám a koszos ruhák közül. :D Azóta az egyik kedvenc helye.

Ha doboz kerül a lakásba, akkor pedig tuti biztosra vehető, hogyha nem találom a macskát, akkor benne van... Költözésnél csak az volt a kérdés, hogy éppen melyikben. :)

2018. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!