Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor kell féregteleníteni a...

Mikor kell féregteleníteni a cicát?

Figyelt kérdés
3 hónapos, pár napja kaptam. Azt olvastam, 6 hetesen kellett volna. Ez igaz vagy bármikor lehet? Nem volt még férges, benti cica.
2010. jún. 26. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ha férges akkor kell.
2010. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem veszed észre a férgeket csak ha kihajtod őket. Emiatt mihamarabb kéne. Még ha benti cica is, akkor sem árt évente kétszer (cipődön beviheted a féregpetéket).


A kiscicák az anyacicától anyatejjel együtt megfertőződhetnek férgekkel.


Az enyém is hasonló korú volt mikor hozzám került, nem tűnt férgesnek (bár jó sokat evett), benti cica. Miután megkapta az első féreghajtót, szabályszerűen sünöket kakilt (a vizuális típusoktól ezúttal kérek elnézést).

2010. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem akor kell mikro már férges mert akkor már baj van-.-

fél évente elviszed dokihoz beadja neki a féreghajtót slussz...

2010. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Negyedévente.
2010. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen fajta a féreghajtó. Én 2 hónaponta adok nekik 1/4 darabkákat amit belecsavarok egy szalámiba és simán megeszik.
2010. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!