Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan lehet látni, hogy egy...

Honnan lehet látni, hogy egy macska bolhás?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, vakarózik, de az eddigi esetekben én láttam a bolhákat. Néha megnéztem a macskák hasát és ott voltak. Fekete macskánál kicsit nehezebb, de akkor is feltűnnek.


Ha csak harapja a bundáját, hogy megroppantsa a bolhákat, attól még lehet bolhátlan, ez sok macskában csak ösztön, úgy látszik. Vagy úgy viszket neki valamije, mint nekünk, csípés nélkül.


Néhány bolhánál egy sima, épp nem vakarózó macskára ránézve nem látszik, hogy bolhás. Szerintem.

2018. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pocakja alatt, ahol nagyon gyér a szőrzet, és látszik a bőre, ott kell figyelni egy kicsit. Ha bolhás, észre lehet venni. Kivéve, ha csak egy-két bolha van benne.
2018. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az egy két bolhát is észrevettem. Igaz, az enyém fehér. De van vagy 10 centi a szőre. Hajtsd vissza 1-2 helyen a szőrét.
2018. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
En onnan tudtam,hogy a szomszed macskajaban bolha van,hogy bejott a lakasba es ejjel ossze vissza csipett 😄😨
2018. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szeme körül érdemes még figyelni, a bolhapiszoktól csipához hasonló cucc ül ki. Bár ez is inkább súlyosabb fertőzöttségnél jellemző.
2018. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bolhafésű is sokat segíthet.
2018. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sokat segítettetek :)
2018. dec. 2. 08:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig megváltozik a viselkedése. Kevesebbet eszik, búskomorabb, nem játszik annyit. Mi havonta próbáljuk csepegtetni de ezek a szerek van hogy két hétig hatnak csak. A kijárós macskák pedig szeretik a padlást, ólakat a szomszédoknál is. Nos figyelni kell arra, hogy ha máshogy viselkedik akkor fel kell bontani a 2000 forintos zacskót és cseppenteni kell 😂
2018. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!