Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert nem tud nélkülem meglenn...

Miert nem tud nélkülem meglenni a cicam?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek dolgozni mondja a parom amikor otthon van o is hogy kimegyek becsukom magam utan az ajtot es sír utannam egy ideig hiaba deldelgeti akkor is engem keres mindehol..

Ha otthon vagyok pl elmegyek WC-re becsukom az ajtot nyávog amig be nem engedem, leül elem es csak ott van de csendben,mindenhova jon utannam a hazba ha mozdulok o is azonnal jon...

Szoba ajtot becsukom nyavog amig be nem engedem.. párommal nem csinalja ezt


Arra is gondoltam higy valami betegsége van, de nincsen elvittem orvoshoz azt mondta makk egészséges...

Nem zavar mert imadom szeretem dédelgeti, de neha mar kicsit mar az agyamra megy,mert nem tudom miert Csinalja...


Valami ötlet esetleg?


2018. dec. 1. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

"...mert imadom szeretem dédelgeti,..."


Ez a baj, elkapattad!

2018. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Annyira nem gondolom hogy el lett kapatva, mivel párom ( nem nagyon szereti) a macskákat, halistennek ossze szoktak, de o nem viszonyul ugy hozza..o tobbet is van otthon mint en...

En reggel elmegyek, este fel 11fele hazavergodok akkor foglalkozok vele es igazabol ennyi..

jo lersze ha szabad vagyok akkor napközben is tobbet foglalkozok vele, de nem gondolom hogy annyira ellett volna kapatva...

2018. dec. 1. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A cicák (főleg a bentiek), ilyenek. Ez nem exkluzívan csak a te cicádra vonatkozik. Ugyanez ez az enyém, ha hétvégén elutazom, mindig mondják, hogy sokszor ül délután is az ajtóban (mikor kábé hazaérek általában) és vár rám. Ha hazaérek és alszik, akkor olyan hangos nyávogással üdvözöl. Nagyon cuki. Nem lehet kicsukni a szobából... Wc elé ül, ha ott vagyok. Ha főzök, kifekszik (az útba természetesen) a konyhába, akkor is, ha álmos, jön és ott pillázgat. Ha a tv-t nézem, abban a szobában alszik. Ha az erkélyre megyek ki, ő is. Hidegben is.

Most is itt ül az ágy mellett... Aztán van olyan, hogy egész délutánra elvonul aludni és nem jön elő vacsoráig.


Szóval ez nem baj vagy betegség, ragaszkodásnak hívják! Ők ilyenek. Engem is zavar, mikor jön, de nem akarja, hogy játszam vele, nem lehet simizni, de nyarvog. Ilyenkor egyszerűen nem figyelek rá, abbahagyja a hisztise.

2018. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezzel mutatja ki, hogy szeret. Nálunk kiskutya van, de ő is ugyanígy viselkedik az egyik családtagunkkal, pedig nálunk mindenki szereti, foglalkozik vele, de valamiért kialakult nála ez, hogy ha az említett személy elmegy valahova, akkor "feszült" lesz és csak az ajtót lesi, néha sír is. :D
2018. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azert hittem higy valami baj van mert o az első benti cicam, es nem gondoltam higy ennyire ragaszkodna... orulok neki igazabol, mert jol esik hogy ennyire ragaszkodik hozzam, csak neha mar tenyleg zavaró, de attól függetlenül nagyon szeretem. De igy akkor megnyugodtam hogy nem mi vagyunk az egyetlenek.....koszonom 🤗🤗😻
2018. dec. 1. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt kinti macskák vannak, de ezek is mit le nem tudnak vágni... Ha nyitom az ajtót, berohannak, az egyiket inkább a hasa és a fotel érdekli, de a kicsi nagyon emberes. Ha feljövök a tetőtéri szobámba, lent elkezd kétségbeesetten nyávogni, majd feljön (sokkal gyorsabban mászik lépcsőt, mint én, nem tudom, miért felejti el, hogy ha nem vagyok már lent, akkor fent vagyok :D)), az ölembe ül, dorombol és elvan sokáig. Ha megyek sétálni, jön velem az országútig (1 km) és ha nem túl hosszú a séta, megvár.

S ez egy kinti macska, akit igazán senki nem kapatott el, de nyilván muszáj simogatni, mert egy tündér, amikor épp nem egy kisördög :D


Úgyhogy sok macska ilyen, főleg fiatalon. Vannak maguknak valóbbak is.


Az én párom ugyanúgy szereti a macskákat, mint én, úgyhogy a macskák is ugyanúgy szeretik őt, de mivel a te párod nem annyira szereti, ez a hűvösebb érzés is kölcsönös, nincs ebben sem semmi meglepő.

2018. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 cicám van, mindkettő utcáról került hozzám.

A kandúr az ivartalanítás ellenére is szinte egész nap kint akar csavarogni, a nőstény (pedig csak pár hónapja van velem) naponta 2*10 percet tölt kint velünk, amíg a kutyámmal sétálok. Itthon marad, amíg én dolgozok, amikor hazaérek, állandóan rajtam lóg.

2018. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeret téged. A gazdik amúgy sosem járnak egyedül wc-re, nem is tudtad? :DD
2018. dec. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!