Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám fenekén mindig van...

A macskám fenekén mindig van székletmaradvány, nem tisztálkodik rendesen.10 hetes. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Ha észreveszem, akkor áttörlöm én, persze az ellen meg küzd. Miért nem tisztálkodik rendesen?

Nincs hasmenése, amúgy egészséges, 8 hetes koráig az anyja mellett volt.


2018. dec. 2. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Eddig az anyja nyalta a popóját. Lassan majd rájön, ha nem nyalja ki magának, nem nyalja ki senki...

(Bocs, ha vulgárisan hangzott.)

2018. dec. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb és beteges macskáknál szokott ilyen előfordulni, viszont a tiéd fiatal és majd megtanulja. A macska nagyon tiszta állat.
2018. dec. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém mentett és bizony 3 évesen SEM tanulta ezt meg. Mikor hozzámkerült, ment a hasa én meg mentem utána popsitörlővel. Utálta, de miután megtöröltem, ő is modakodott kicsit. A mai napig van (jó, nem minden wc után), de napi egyszer lehet. Ha meglátja a popsitörlőt, farok rezegtetve vágtat felém. Most már, tudom, fura egy macska, de élvezi.


Ő is mosakszik, nem szokott piszkos lenni, csak nem olyan hatásfokkal...

2018. dec. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem tanulta meg az anyukájától. Lehet majd később ahogy cseperedik rájön magától, hogy mit kell csinálni, de az is lehet, hogy sosem fog rendesen tisztálkodni.
2018. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!