Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Háy fokban lehet bent megfürdetni macskát? Szárazra is lenne törölve . Csóri koszos fehér macsek teli bolhával, bent lenne tavaszig alom is van neki a lakásban .

dec. 3. 15:37  Privát üzenet  

A válaszok
Ha benn fürdetitek tök mindegy. Szoba hőmérséklet meleg langyos víz. Töröljétek jól meg, esetleg hajszárító (ne tedd a bőrére azért)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont dec. 3. 16:43 Privát üzenet
Én ilyen időben a fürdetések után megszárítom őket. Igazából ha úgy vesszük a 20-25 fok tök meleg egy macskának hogy megszáradjon, de mégis amikor látom őket vizesen dideregni nem tudom hagyni. Egyébként nyáron nem szoktam.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont dec. 3. 19:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehet csinálni egy ilyen kiscicával?
Ma ellet meg a sünim és egyet már megevett sajnos. Mit csináljak vele hogy ilyen ne történjen meg?
Miért nem hagyja a szuka kutyám h párosodjon egy kannal?
Az normális egy törpehörinél ha? . (többi lent)
Az afrikai fehér hasú törpesün alszik téli álmot?
A nőstény fehér egerekben is benne van az ösztön, hogy rámászik a másikra és "azt" akarja csinálni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!