Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

A Bezomax szőroldóról van valakinek véleménye? Volt Laxativ de azzal annyit sikerült elérni hogy csak ritkábban és kisebb adagot hány.

Ezért gondoltam hogy kipróbálnék mást is a macskámnál mielőtt műtétre kerülne a sor. A hányásában is látszanak egyébként a szőrszálak.

dec. 4. 00:00  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
20 nap alatt mennyit lehet fogyni es milyen modszerrel alegtobbet? Vagyis milyen gyakorlat sorozat segitsegevel lehet elerni kisebb feneket laposabb hasat es vekonyabb combokat?
Programban a másodperc ezred részénél kisebb szünetet mivel lehet elérni? (akár másodperc milliomod részét vagy annál nagyobbat venni).
Szobabiciklizés vékonyítja a combokat? Kisebb combokat szeretnék elérni, biciklizni pedig szeretek, és fogyni is jó lenne
Egy csőbe be rakok egy hangszórót ami fix 100Hz-es és fix amplitúdójú hanghullámot bocsájt ki. Hogy tudnám azt elérni, hogy a cső végén ne a 100Hz-es hangot, hanem kisebb (akár...
Hogy tudnám elérni, hogy "kisebb területen" legyen körülöttem a kutya, mikor elengedem?
Mit tehetek? 2 hetes kölyök kutyus sokkal kisebb kb fele akkora mint a testvérei h tudom elérni h többet egyen és fejlődjön?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!