Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hanyas lehetett vagy urulek...

Hanyas lehetett vagy urulek amit az alom mellett talaltam? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Igaz nem tudom melyik macskam volt de jo esellyel az amelyik hanyni szokott. Ugyan kap szoroldot de az nem sokat segit es ritkan jar alomra. Szoval kapott parafin olajat az elmult idoszakban. Az alom mellett pedig este talaltam harom kupacot. Viszont nem ugy nezett ki mint a hanyas hanem mintha emeszetetlen urulek lenne. Nem volt vizes tocsa es henger alakuak voltak. Valamint olyan ennivalo nem volt benne amit kora este ota evett. Viszont volt benne fu darab teszta (azt nem tudom honnan szedte mert nem szokott kapni) es persze sajnos szor meg egyeb beazonosithatatlan dolgok. Szerintetek ez mi lehet? Gondolom henger alaku nem tul vizes allagut nem tud hanyni a macska ugy hogy meg tocsa se legyen. Oklendezes hangjat sem hallottam. Mindenesetre eleg erdekes volt az a harom nagy adag valamit megtalalni. A macska egyebkent most reggel is vallalhato hangulatban volt es hanyast sem tapasztaltam. Csak ezt amit leirtam. Bocsanat ha hosszu lett de ezt nehez igy megfogalmazni.
2018. dec. 5. 05:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kihányta. Nekem is ilyet szokott nagy ritkán hányni a perzsám. Nagyon kevés folyadékkal távozik.
2018. dec. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hányás volt. Gondolom irritálta már a sok szőr és kikívánkozott. Tényleg furán néz ki, amikor a cicám először ilyet hányt, én is furcsálltam :)
2018. dec. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Off. Nem tudom, hogy milyen gyakran és mióta kap parafin olajat, de hosszútavon rendszeresen adva komoly vitaminhianyt okoz mert a zsírban oldódó vitaminok nem fognak felszívódni.
2018. dec. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Parafinolaj? Cicafű kell neki, vagy szőroldó paszta. Ha a paszta nem használ, elég vacak lehet...
2018. dec. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem kapott sokat. Azt is csak tegnap meg elotte kapott. Szoval rendszert nem akarok belole. Amugy akkor viszont ha hanyas akkor a masik macska lehetett mert olyan kaja nem volt benne amit elotte evett fel oraval. Akkor pedig az a cica nem volt bent. Mondjuk azt hogy teszta hogy kerult bele az jo kerdes mert nem szokott kapni tesztat sot otthon ezer eve nem volt teszta.


Amugy az allatorvos laxativot adott. Ti mit ajanlanatok? Bar felenk minden allatorvos ezt adja. ‘Megvennem en akarmelyiket ha tudnam hogy hasznal.

2018. dec. 5. 09:31
 6/11 A kérdező kommentje:
Annak viszont orulok hogy a masik macskam hanyas nelkul is jol elvolt ma es tegnap.:) bar teny valami jo szer jo lenne amitol javulhata.
2018. dec. 5. 09:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos tészta volt? Nem féreg? Súlyos féregfertőzésnél ki is hányhatják őket...
2018. dec. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez cso tesztanak tunt. Szerintem a fereg nem ilyen meg kaptak a kozelmultban is feregtelenitot. Ilyen 1-3 cm-es sargas feheres ureges volt es par darab volt. Mozogni pedig nem mozgott. Azert is gondoltam hogy teszta mert tenyleg mallott amikor egy palcaval megpiszkaltam mi is az.
2018. dec. 5. 09:41
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk szoktak maszkalni a kornyeken szoval akar mas macska kajajat is lenyulhatta. Azt nem tartom kizartnak.
2018. dec. 5. 09:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amit írtál szőroldót, azt nem ismerem.

Az én perzsám 15-ik éves és Grimcat Maltsoftot kapott világéletében. Makkegészséges, most volt altatásos fogkő leszedésen, csináltak nála labort és minden tökéletes.

[link]

Fiatalabb korában előfordult, hogy NAGYON RITKÁN hányt egy-egy szőrnudlit, de most már évek óta nem.

Pedig mindig tisztogatja magát és nagyon jön a szőre. Sajnos kefélni nem hagyja magát, nagyon utálja, de te megpróbálhatnád a tieidnél, az sokat segítene!

2018. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!