Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Miért ül be a macskánk zuhanyzás után a zuhanyzóba?

dec. 5. 16:21  Privát üzenet  

A válaszok

Repetát kér.

Mondd neki, hogy " ne fürgyé le.."

Bocs a poénért, de nem tudtam kihagyni.

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont dec. 5. 16:32 Privát üzenet
Iszik vizet rendesen a tálból? Mert nálam is ugyanez van, és rájöttem, hogy onnan akarja felnyalogatni a vizet, kívánja. Én alapból is vegyszer nélkül takarítom a szanitereket, tehát ecettel, amit utána jól leöblítek. De mióta erre rájöttem a cicával, azóta még alaposabban leöblítem, és nyalogathatja, plusz kipróbáltam azt, hogy betettem a zuhanyzóba a vizes tálját, és azóta jobban iszik belőle. Utána meg a lábáztatós lavórból akart inni, és most az új szokás, hogy a lavórban kell lenni tiszta víznek. A lényeg, hogy juszt sem abból akar inni ami arra van szánva, mindig kitalál valami újat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont dec. 5. 16:41 Privát üzenet
Nálam, imádja a vizet. Ahol vizet talál, bele az első lábát és rakja szét a vizet. Nem figyelek, minden a környéken vizes macskalábnyom.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont dec. 5. 17:40 Privát üzenet
A miénk azt szereti hogy ilyenkor meleg a zuhanytálca.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont dec. 5. 18:14 Privát üzenet
Nem jó benne hagyni, mert nagyon megszívja magát vízzel és szétázik.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont dec. 5. 18:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Iszik rendesen, de tegnap láttam, hogy a zuhanyt is nyalogatta :-)

Nagyon aranyos amúgy, csak minden vizes macskalábnyomatos, ha kijön :-)

# 6/10Időpont dec. 5. 18:29 Privát üzenet
Nálam ugyanezt csinálja az egyik, szerintem élvezi hogy meleg és még iszik is belőle :)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont dec. 5. 20:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma is ezt csinálta. Alig várta, hogy végezzünk. Párom még törölközött, és besurrant mögötte.

# 8/10Időpont dec. 5. 21:02 Privát üzenet
Kocsmárné Éva nevű felhasználó válasza:

A micicánk piciként érkezett, tőlünk tanult mindent. A WC mellett van a zuhany, oda tettük az alommal a macska wc-t is. Férjemmel együtt járnak wc-re, férjem kezet mos, utána ő is beugrik a mosdóba, és kis tappancsával a csapot paskolja. Szóval, szerintem, csak szeretetből utánozni akar minket.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont dec. 8. 10:54 Privát üzenet
mert macska

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont dec. 13. 10:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek volt olyan, hogy mentális betegségetekből kifolyólag nem fürödtetek 1-2 hétig?
Hiába fürdök meg, az izzadságszag megmarad! Mit tegyek?
A konditeremben egy jó izzasztó edzés után szoktatok zuhanyozni? Milyen a helyíség? Egyszerre hányan zuhanyoznak? A zuhanyzóba kabinok vannak? Pls írj fontos.
Hogyan zuhanyozzak közös zuhanyzóba?
Mi lehet? A fürdőszobában zuhanyzás közben pár napja azt figyeltem meg, hogy apró kukac szerű lények jelenek meg. Mivel tudnák megszabadulni tőluk a domestos nem használt.
Jó ötlet WPC padlót rakni épített zuhanyzóba?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!