Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska meddőséget okoz?

A macska meddőséget okoz?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 23:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%
En macsekokkal nottem fel voltak utcai es fajmacskaim, volt amelyik a hazban lakott (volt mikor tobb is) volt amelyiket az udvarrol kaptam fel simogatni. Babat varok, neaggodj nem okozhat nekem eszembe se jutott volna soha ilyen hulyeseg.
2018. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
70%
És te is szavazópolgár vagy, ezzel a rengeteg ésszel. Szomorú.
2018. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
42%
Utolso nem kell masokat leminositeni! Nem tudjuk mennyi idos lehet hogy egy gyerekrol beszelsz akinek valaki hulyeseget mondott szegeny meg elhitte. Kiskoromban enis elhittem az effele hulyesegeket.
2018. dec. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
48%

Szerinted egy gyerek tud ilyen kérdést összehozni?

Ha gyerek kérdezné, akkor az valami olyasmi lenne, hogy akinek cicája van, nem lehet kisbabája? De még ilyent sem.

A meddőség felnőtt szó.

Idős meg minek foglalkozna ezzel?

Csatlakozom én is ahhoz, aki nem sok eszet sejt a kérdezőben.

2018. dec. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
60%
Ha tudnad a mai gyerekek milyen szavakat tudnak kedves utolso. A meddo egyaltalan nem felnott szo mar miert lenne az? Ugy ertem lehet a kerdezo 15 eves is. Majdnem felnott de meg mindig gyerek az is lehet hogy visszamaradottabb 18-as. Miert kell mast lealacsonyitani h nincs vagy keves az esze? Nektek sincs tobb eszetek ha valakit nevtelenul leneztek. Szep alombol szarmazhattok ti is.
2018. dec. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
42%
Eggyet ertek nem kell masokat lenezni nem mindenki lehet olyan okos mint ti
2018. dec. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
43%
A kerdezo feltett egy kerdest es erre valaszt var es nem azt hogy o hany eves es hogy mennyi eszt iteltek meg neki. Kik vagytok ti hogy itelkezzetek felette? Beletek se szorult sok esz ha valoban itt nevtelenul irtok ra minden felet!! Es azt se iteljetek meg hogy hany eves!
2018. dec. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 dornstadter válasza:
31%

Kedves kerdezo!

Meddoseget ugyan nem okoz, legalabbis sosem hallottam ilynerol. Viszont regebben olvastam egy cikket arrol, hogy a macsak urulekeben levo bakteriumok veszelyesek a varandos nokre es a csecsemokre nezve ezert nem ajanlott, hogy a kismama takaritsa a macskaalmot. Sajnos reszletekre mar nem emlekszem de probalj rakeresni hatha fent van a neten is.

Nem lehet, hogy az ismerosod is erre gondolt csak osszekeverte kicsit a dolgokat?

2018. dec. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
33%
Utolsonak igaza van. Ilyen tenyleg van. Ha valaki babat var lehet cicaja de persze nem puszilgatni kell stb es az almot veletlenul se takaritsa es ha a baba megszuletik hozza se nagyon engedje ugyanis a macska mindenet vegignyalogatja es utana teged is meg a babat is kepes ugy nyalogatni. Nagyon is artalmas lehet a kismamara es a magzatra is.. Ugy tudom toxoplazmozis a betegseg neve.
2018. dec. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
89%
Hülyeséget írsz utolsó.. Toxoplazmózist max a macskaalomtól kaphat a kismama, azt is csak akkor ha még életében nem kapott el ilyen fertőzést. Mosatlan gyümölcstől, nem átsütött hústól nagyobb eséllyel kaphat ilyet, úgyhogy inkább a konyhai higiénia miatt aggódhatna joggal. Amúgy éppen most olvastam, a cicák ÉLETÜKBEN két hétig ha fertőzőek. A toxoplazmózis meg csak terhes anyákra, vagy AIDS-esekre veszélyes. Megszületett babákról szó sem volt. (sőt az olvasottak fényében nem is baj ha az ember átesik ilyen fertőzésen, mert akkor nem jelenthet gondot mire gyermeket fog várni.... Ezzel nem azt mondom hogy aludjon együtt a csecsemő a macskával, hanem hogy nem kell rettegni a macskáktól.
2018. dec. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!