Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska meddőséget okoz?

A macska meddőséget okoz?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 23:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
72%
amúgy a toxoplazmózis nem meddőséget okozhat, hanem vetélést. Nem ugyanaz a kettő.
2018. dec. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
53%
Ezt a kérdést véletlenül nem az a félcédulás liba ihlette, aki tudni akarta hogy jó-e a macskának kint mínusz hét fokban? Esetleg nem ugyanaz a kérdező, csak normálisan akarta feltenni a kérdést?
2018. dec. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
62%

Írjatok még neki 500 választ mert még mindig nem hiszi el.

Annyira imádom az ilyen paranőket, hogy bármilyen baromságot elhisznek ami a létező vagy nem létező kölyküket veszélyezteti. Az agyadat használd már légyszíves, ha már fel akarsz nevelni egy másik embert, ahhoz is kelleni fog némi ész.

2018. dec. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
88%
Én is arra tippelnék,hogy az ismerős a toxoplazmózisról beszélt,csak lehet kicsit túlszínezte a dolgot.Az meg valahol érthető,hogy,ha valaki ilyet hall elgondolkozik rajta.Ez az oldal meg azért van,hogy,ha valaki valamit nem tud vagy bizonytalan megkérdezze.Inkább kérdezzen feleslegesen,mint,hogy később baj legyen.Amúgy előttem jól írták,hogy a toxoplazmózis csak,akkor okoz gondot,ha terhesség alatt kapja el valaki.A másik amit ellehet kapni a Bartonella,de az sem okoz meddőséget.
2018. dec. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves jóindulatú válaszokat és a segítséget. Aki azt írta hogy kiszeretném dobni a cicámat a házból a hidegbe megnyugtatom

Ilyen az eszembe se jutott volna! Feltettem egy kérdést a gyakorira mert hallottam valamit amiről nem tudtam hogy igaz vagy sem. Úgy tudom ez az oldal azért van hogy kérdezzünk. Gondolom akik leszóltak azok okosnak tartják magukat (ami lehetséges mert nem ismerem a válaszolókat) de intelligensnek már nem mondanám őket. Na de nem fogok ilyenen vitázni. Még egyszer köszönöm a hasznos válaszokat.

2018. dec. 6. 09:06
 26/33 anonim ***** válasza:
61%
A macska akkor okoz meddőséget ha szorosan a lábad közé szorítva tartod, és a feje a szeméremcsontodon van miközben a hátsó két lába folyamatosan karmokat kieresztve rugdal a fenekednél (2 rúgás/másodperc). A meddőség megszűnik amikor a macskát kiveszed onnan. Remélem segítettem.
2018. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
83%
A toxoplazma okoz betegséget, de az is csak bizonyos esetekben, és nem okoz sehogyse meddőséget...
2018. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
28%
20-as te irtad rosszul es nem az azelotti nemtudom hanyas. A toxoplazmozis igenis art az ujszulott babakra nem kell nyalogatni meg csokolgatni a macskakat egy terhes anyanak, elvetelhet vagy a baba betegen szuletik meg. A tobbi amit irtal az jo,de ez a resze is igaz babakhoz nemszabad kutyat macskat mert a sajat urulekukbol esznek es nyaljak magukat, de te csak engedd oda.
2018. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
84%

A második babánkkal vagyok várandós. A mi közös életünket a macskával természetesen mindez nem befolyásolta. Annyiban változott az életformánk, hogy elővigyázatosságból csak és kizárólag a párom takarította az almot és takarítja most is a várandósságom alatt. Ha ő valamiért nincs itthon egy-két napig, akkor pedig megoldom én, de csak a nagyobb csomókat tüntetem el, utána kezet fertőtlenítek és alaposan megmosom még mielőtt máshoz nyúlnék. Mindenki megvan, a kislányom kicsattan az egészségtől, pedig imádja a macskát "nyúzni", a magzatom pedig vígan rúgja le a belső szerveimet, úgyhogy megnyugtatok mindenkit, macska mellett is mindenki jól van. :)

/Ja és úgy tűnik meddő sem lettem attól, hogy az első teherbeesésem előtt 3 évig macskával éltem./

2018. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
#26 Úgy emlékeztem, hogy ez a Kalmopyrin...
2018. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!