Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti estére és nap közben ha...

Ti estére és nap közben ha nem vagytok otthon kirakjátok a macskát?

Figyelt kérdés
És ha igen vagy nem miért?

2018. dec. 6. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%

Mi kinti/bentit szerettünk volna, de a szomszéd hozott 2 nagy kutyát, így benti lett. Amúgy simán kiraknám, miért ne?

Sima házi, nem drága fajtatiszta.

2018. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem, csak ha ő maga ki akar menni.

Nyáron általában csak enni jár be, télen viszont van, hogy napokig ki sem megy.

2018. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Nekunk egy cica volt eddig egy majdnem felnott cica o eleinte benti volt de ne tanulta meg a szobatisztasagot ezert a teraszon kapott helyet, ott vannak pokrocok van egy agy van macskakosar ezekben eltud aludni es nem fazik. Nemreg egy kicsike cica alig par honapos kerult hozzank valahogy atszokattuk a kajaval es o valoszinuleg megfagyott :( azert nem cittuk be mert a naggyal osszebujva aludtak es sosem fazott de lehet hogy most egyedul volt. Mar napok ota nem lattuk :( ha kicsi vagy keves bundaja van inkabb vigyetek be nehogy megfagyjon o is
2018. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem rakom ki. Van neki bent alom, nem tesz kárt semmiben, miért zárnám ki? Csak olyankor engedem ki, ha otthon vagyok. Így ha be szeretne jönni, akkor szól és én beengedem.

Forgalmas út mellett lakunk, gyakran ütnek el macskákat, ezért szeretem a cicán rajta tartani a szememet. Nem szokott kimenni a kerítésen kívülre. Megszokta, hogy csak az udvarban bóklászhat.

2018. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És aki bent tartja a macskát akkor is ha nincs otthon, nem tart attól, hogy addig a cica valamit tönkretesz?
2018. dec. 6. 19:09
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem vagyunk otthon akkor kint vannak.

Nyáron csak enni járnak be.

Ősztől tavaszig benn alszanak a fűtött előtérben, de amikor kelünk és hallják a mozgást már jelzik hogy ki akarnak menni.

2018. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem vagyunk otthon, a lakásnak olyan részében van, ahol nem tud semmit tönkretenni, sem magának bajt okozni. Ez a gyakorlatban a nappaliból való kizárást jelenti.

Nem tenném ki (egyébként is benti cica), mivel forgalmas út van a ház előtt, és rendszeresen ütnek el cicákat.

2018. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Nekunk nem tettek tonkre semmit sose szerencsere, igaz rosszalkodtak foleg ha tobben laktak bent de csak neha csinaltak egy kis kupit, de ugy nem csinaltak rosszat amiert kitettem volna oket
2018. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Az én cicám nyugis, nem tesz tönkre semmit. Max. nagyritkán széttép egy elölhagyott papírzsebkendőt, ennyi.
2018. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer feldöntött egy vázát, de ez elkerülhető lett volna, ha okosabb vagyok. Amúgy csak a játékait hordja szét, semmi kárt nem okozott a 8 hónap alatt, amióta megvan. A cicák is megtaníthatóak az együttélés szabályaira.
2018. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!