Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Depis a macskám?

Depis a macskám?

Figyelt kérdés
Van egy 11 éves kandúrom, a napokban mentettem egy macskát, akit befogadtam, még nem találkoztak, viszont gondolom érzik egymást. A mentett cica most az alagsorban van, elzártan. Ehhez hozzájön az is, hogy a szomszéd 2 macskája is gyakran vendég, őket is etetem néha. :) Ennyire depis lenne a macskám? Egy elég makacs, flegma egyébként, csak néha bújós, de most igényli, hogy vakargassam. :D 21/F
2018. dec. 8. 22:36
 1/4 anonim válasza:

Szerintem féltékeny, azért csinálja :D

Tiszta aranyos ahogy írsz róla.

2018. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Marhára mentett az alagsorban bezárva egyedül, hidegben, sötétben! Még büszke is vagy magadra?
2018. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, jó. Az alagsor igazából egy szuterén, ami fűtve van, a ház legmelegebb pontja, mivel itt duruzsol a kazán is, hobbihelyiségek vannak itt, edzőszoba, stb. Nem ez a tipikus pince. :D
2018. dec. 8. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Javaslom a feliway párologtatót.

feliway.com

(telefonról írok, bocsi)

kettő macska találkozásához, összeszoktatásához a feliway friends való, illetve összeszoktatni fokozatosan kell, ehhez javaslom a Cole and Marmalade videókat YouTube - on. Merz nem egyszerű, lehet az idős macska el se fogka fogadni a másikat.

Az idősebb macskának egyedül, saját részre meg a feliway classicot javaslom az apátiájára.

Kapható állatpatikák, kereskedések pl. petnet, fresiben nagyon drága.

2018. dec. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!