Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Birman, Karthauzi, vagy Brit rövidszőrű cicát válasszak?

Nem tudom eldönteni. Ti melyiket választanátok? Már utánukolvastam, de nem nagyon találtam olyan tulajdonságot, ami kizárná valamelyikőjüket. Eddig mindegyikük szimpatikus. Egy nagyobb négyszobás ötödik emeleti lakásba jönne.

2018. dec. 9. 17:46  Privát üzenet  

A válaszok
Demény József nevű felhasználó válasza:

Ha nem akarsz kiállításra járni vele,akkor fogadj örökbe cicát. Ha egyszer elmész egy ilyen helyre....hihetetlen csodákra lelsz,és még beteljesíted egy már már remény vesztett cica álmát.

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. dec. 17. 15:15 Privát üzenet
Első, én sem menhelyről hoztam, nem értem h miért nem lehet tiszteletben tartani ha valaki fajtacicát szeretne és nem menhelyi keveréket. Kérdező! Én a brit rövidszőrűt ajánlom, nekünk kettő is van, álomcicák. Igazi személyiség mindkettő, nagyon szépek, a szőrük csak a szezonban hullik jobban, egyébként alig.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 29. 16:36 Privát üzenet

A Karthauzit ajánlom.

Csendes fajta, viszonylag elérhető árban lehet kapni (30-40e), kevés egészségügyi problémája van, és minimális gondozást igényel. Egy brit rövidszőrű beszerzése 2x annyiba kerül, és a tartása is költséges.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 31. 20:00 Privát üzenet
Demény József nevű felhasználó válasza:

2-es válaszolónak: Én meg azt nem értem,hogy miért nem lehet másnak a véleményét tiszteletben tartani! A Macskamentőknél fajtiszta cicusok is vannak...(fajtatiszta..ki hogy szereti)és persze nem neked szántam az ötletemet!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 3. 10:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti ajánlanátok Exotic Rövidszőrű macskát? Mik a rossz tulajdonságai?
Brit rövidszőrű macskát szeretnénk házon kívül, a kertben tartani, lehet-e télen-nyáron?
Házi cica mellé brit rövidszőrű cica?
Melyik tápot ajánljátok, amitől szép nagyra nő meg és egészséges is lesz egy Brit rövidszőrű, ivartalanított nőstény macska? Most 10 hónapos.
Brit rövidszőrű fiú cicának keresünk egyedi nevet☺ötletek? 😁
Mennyi cicát szül a brit rövidszőrű fajta?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!