Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Birman, Karthauzi, vagy Brit...

Birman, Karthauzi, vagy Brit rövidszőrű cicát válasszak?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni. Ti melyiket választanátok? Már utánukolvastam, de nem nagyon találtam olyan tulajdonságot, ami kizárná valamelyikőjüket. Eddig mindegyikük szimpatikus. Egy nagyobb négyszobás ötödik emeleti lakásba jönne.
2018. dec. 9. 17:46
 1/4 Demény József válasza:
6%
Ha nem akarsz kiállításra járni vele,akkor fogadj örökbe cicát. Ha egyszer elmész egy ilyen helyre....hihetetlen csodákra lelsz,és még beteljesíted egy már már remény vesztett cica álmát.
2018. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Első, én sem menhelyről hoztam, nem értem h miért nem lehet tiszteletben tartani ha valaki fajtacicát szeretne és nem menhelyi keveréket. Kérdező! Én a brit rövidszőrűt ajánlom, nekünk kettő is van, álomcicák. Igazi személyiség mindkettő, nagyon szépek, a szőrük csak a szezonban hullik jobban, egyébként alig.
2019. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A Karthauzit ajánlom.

Csendes fajta, viszonylag elérhető árban lehet kapni (30-40e), kevés egészségügyi problémája van, és minimális gondozást igényel. Egy brit rövidszőrű beszerzése 2x annyiba kerül, és a tartása is költséges.

2019. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Demény József válasza:
0%
2-es válaszolónak: Én meg azt nem értem,hogy miért nem lehet másnak a véleményét tiszteletben tartani! A Macskamentőknél fajtiszta cicusok is vannak...(fajtatiszta..ki hogy szereti)és persze nem neked szántam az ötletemet!
2019. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!