Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Jövőhéten kapok egy sziámi...

A Jövőhéten kapok egy sziámi lány cicát. Mire kell odafigyelni? Mit gondoltok erről a fajtáról?

Figyelt kérdés

Ő lesz az első fajtatiszta kiscicám, tehát még nincs tapasztalatom a természetükkel. :)

Hallottam, hogy akaratosak a sziámik, de ezt hogy értik? Sziámi gazdik és a fajta ismerők válaszát várom :)


2010. jún. 27. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából azért írok mert senki más nem írt és gondolom szeretnél választ kapni de én sem értem ezt.Akaratosak ezt szerintem úgy kell érteni hogy nem egy sima házi macska módjára viselkednek hanem kicsit akaratosabbak s nem olyan kedvesek.Bnj vele úgy mint egy sima cicával.Az interneten viszont utánanézhetsz.
2010. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Immáron 16 éve vagyok boldog tulajdonosa egy sziámi cicának.

Nincs bennük semmi extra a többi macsekhoz képest. Talán annyi, hogy beszédesebbek, és számomra kiborító a hangjuk. Nagyon egygazdás macskák, persze ha macskák esetében lehet ilyet mondani. Az enyém fiatal korában egy igazi veszedelem volt, de még így öregecskén is terrorban tartja a kutyákat.

2010. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még fajtán belül is vannak természetbeni különbségek. Nekem ősszel lesz 16 éves az exkandúrom. Sosem volt túl eleven, nem rosszalkodott, a kutyákkal-nagytestűek- remekül eljátszik a mai napig. A hangja valóban nem éppen altató, ha elkezd énekelni:))

Szerintem bánj vele úgy, mint bármely cicával.

2010. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én sziámi cicáim imádnak függönyre mászni.
2010. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Hát igen, youtube-on néztem videót, ahogy nyéávognak XD tényleg idegesítő, de azok a kék szemek.... :)
2010. jún. 28. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!