Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskáknak miért ez a különös...

Macskáknak miért ez a különös vonzalmuk a kartondobozokhoz? :-)

Figyelt kérdés
2018. dec. 11. 09:59
 1/9 anonim válasza:
24%
Mert miért ne? Nemtudom. Talán mert elférnek benne és nem kell nekik nagyobb hely.
2018. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem biztosan, de úgy rémlik, hogy védett helynek találják.
2018. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1. Tapasztalatból mondom, hogy a macska olyan dobozba is bele tud ülni amiben nem fér el :-D
2018. dec. 11. 11:31
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

3,

Ha valahova nem fér be akkor nem tud bele ülni.

Valahol olvastam egy ilyet, hogy a macska egy olyan lény ami feltudja venni a tároló edény alakját. Ebbe van némi igazság, de pl ha folyadékot is megnézel ami ebbe a tulajdonságba hasonlít a macskához akkor 5decit nem tudsz bele önteni 2 deci pohárba, mert nem fér bele.

Ahova a macsak nem fér be, oda nem tud bemenni. Pl gyűrűs dobozba se láttam még macskát.


Biztonság érzetet ad nekik, mintha ott nem érhetné őket veszély a falak miatt.

2018. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Agyoniskolázott utolsó!

Nem kell kiforgatni más mondandóját, látszik sosem volt még macskád. Bármilyen pici kartondobozba képesek hobbiból belepréselődni, ha kilóg a fél testük, és csak 1 mancs meg 1 láb van a dobozba akkor is belemásznak...


Kedved kérdező!

Saját tapasztalat, hogy extázisban vannak valamiért tőle. Nálunk is ez megy, nem kell se a puha fekhelyük, se semmi. Ha van doboz. Ha csak fél seggük fér bele akkor is, ha 2x nagyobb a doboz

náluk akkor is. Bizonyára a védettség illúzióját adja számukra, kellemes hangú, kaparható stb. Szerintem mondhatjuk úgy egyszerűen ez a cicák fétishe.:)

2018. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon viccesek tudnak lenni, mikor akkor is próbálkoznak, ha nem jó a méret. Viszont a macskabútoron lévő lyukban még sosem jártak, ami direkt nekik van.
2018. dec. 11. 14:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy doboz + nagy macska :)


https://www.youtube.com/watch?v=J11uu8L8FTY

2018. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#3-nak, ha még mindig kételkedne :-)


[link]

2018. dec. 13. 18:47
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja #4-nek bocsánat. Három én voltam :-D
2018. dec. 13. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!