Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert kaparja allandoan ag...

Miert kaparja allandoan ag ajtot, es nyavog?

Figyelt kérdés
Reggelente ,estenkent se lehet aludni miatta mert nyavog es az ajtot kaparja! Ha raszolok befejezi kis idore..elmult 7 honapos..
2018. dec. 11. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:

-egyedul van és veled akar lenni hány cica van?

-éhes

-veled akar lenni

-fázik és be akar menni

2018. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szobaban van, velunk. Mindig van kajaja:)
2018. dec. 11. 22:38
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak 1 cica van, kandur
2018. dec. 11. 22:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Melyik ajtót kaparja? Macskák szeretnek mászkálni.
2018. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ivaros kandúr? Mert akkor bizony ki akar menni a lányokhoz.
2018. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat mostanaban csinalja ezt...allandoan..megallas nelkul..neha bepisil a szennyesbe..azt nem tudom hogy megerett-e mar..
2018. dec. 12. 00:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Ivartalaníttasd, a pisilés valószínűleg megszűnik. Az ajtókaparászást - nyávogást az enyém is csinálja, ki akar menni, de nem tudok vele mit kezdeni, nyilván nem fogom kiengedni.
2018. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ivarérett lett. Az ivartalanítás meg fogja oldani a problémát.
2018. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ivartalanítás ezt a problémát nem fogja nefoldani, hiába mondjátok be mindenee, amit csak kiirnak.

A macskák utálják a bezártságot. Egyszerűen fejben nem tudja elfogadni, hogy (éjszaka?) az az ajtó zárva van. A megoldás, mivel nyitvahagyni gondolom nem fogjátok, a macskaajtó.

Az ajtólap aljába dekopírfűrésszel vágni kell egy lukat, természetesen a macskaajtó méretében, a trixie - nek van olcsó, egyszerű macskaajtaja (pl. zooplus.hu), de itthoni webshopokban is van. Én egy használt ajtólapot vettem jófogáson, egy ezresért, mert üvegajtóm volt. Viszont a (trixie) macskaajtót egy idő után kivettem belőle és a lyukon járt ki-be.

2019. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*megoldani, mindenre
2019. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!