Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen a kiscicámnak a...

Miért ilyen a kiscicámnak a szőre?

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 16. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bolhás, nem tetves, nem rühös, nem gombás, nem allergiás?
2018. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tuti nem bolhás, gombát el tudok képzelni mert korpás is a szőre, de születése óta ilyen..

Állatorvoshoz kövi hónapban megyünk..

Amúgy mind 2 oldalt ilyen csíkban van a szőre szóval fogalmam sincs.. :/

2018. dec. 16. 13:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok házicicának ritka ott a szőre.
2018. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott ritka a cicák szőre alapból. Neki úgy látom most nem is kifejezetten dús a bundája, nyáron pl az én fekete kinti cicámnak is hasonló, amikor rövid és vékony bundája van. Télen besűrűsödik ott is.
2018. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
óóh, nekem az egész macskám ilyen, de van rüh elleni fecskendő kisállatboltban vagy kisállatgyógyszertárban. Bár mi sem vagyunk rühösek, de ezt ajánlották, azóta nem ilyen. Mondjuk mi verekedünk keményen.
2018. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én fekete macskám is ilyen. Teljesen egészséges bőr látható a felületen, csak ritka nekik ott :)

Gondolom akkor ez a feketékre jellemző. Van egy trikolorom is, neki alapból mindenhol háromszor olyan dús a szőre mint a feketének, és sehol nem látszik a bőre.

2018. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenkinek ment a zöld :)
2018. dec. 16. 15:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én fekete cicámnak is ilyen volt.

Vakarta is ott.

Állatorvos sose talált semmit.

2018. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De amúgy fülrühösség is okozhatja, volt is nekünk. Akkor mondjuk súlyosabban is nézett ki. Azt mondta a doki, hogy a fülében élnek a rühatkák, és a végterméket oda kikotorják, és amiatt néz ki úgy, ill. kivakarja a cica.

Próbáljátok meg rühösség ellen kezelni, ha elmúlik vagy javul a helyzet, akkor az okozta. Ha olyan marad, akkor valószínűleg eleve olyan típusú ott a szőrnövése.

Nálunk úgy volt, hogy a rühességből kikezeltük, de mégis valamennyire olyan ritkás és csúnya maradt a szőre a fülénél.

2018. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Valamelyik cicának ott ritkább a szőre. Ez teljesen normális. Nem kell megijedni,és állatorvoshoz vinni semmi szükség,ez a cicáknál normális.
2020. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!