Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a 13 hetes macskámnak...

Ha a 13 hetes macskámnak máshova rakom az etető, itató tálkáját azt megtalálja?

Figyelt kérdés
Nem eldugom, csak máshova akarom rakni neki mivel sajnos rossz helyre raktam az elején, csak 1 hete van nálam a macska

2018. dec. 20. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt a macska a szórakoztató elektronikai eszköz, vagy a tálkája? :D


Biztos megtalálja, de ha nem, akkor megmutatod neki, legközelebb tudni fogja.

2018. dec. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 repulo válasza:

Nekem volt már olyan buta cicám, oda kellett rakni a kaja elé, egész nap csak ábrándosan szemlélődött.

Mondjuk nem ez a jellemző rájuk. :-)

2018. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad ki-, és újra bekapcsolni a macskát? Ha akkor sem nem megy akkor rootolni kell.
2018. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg meg fogja találni, de ha mégsem, akkor a macska szervizmenüjében feljebb kell venni a beépitettt GPS antenna érzékenységét.
2018. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A macska a kaját mindig megtalálja bárhova is teszed. Az enyém is ilyen. 😀
2018. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként valamelyik nap olvastam, hogy érdemes néha átrakni, hogy ne legyen túl unalmas az étkezés, legyen benne némi kihívás. Elvégre ragadozóról van szó vagy mi a szösz :)
2018. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megismerte már egyáltalán az egész lakást? Bejárta? A kérdés nagyon jó, ugyanis a válasz az, hogy nem biztos, mert még kicsi és nemrég van ott.

Túl messzire ne tedd. Gondolom bevackolta magát az egyik szobába, és ott van a főhadiszállása. Ilyen kicsi cica még nem lakja be az egész lakást. Át se látja.

2018. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha megmutatod neki akkor igen.
2018. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#3 ez hatalmas volt :D


Szerintem fokozatosan helyezd át A-ból B-be a tálakat, úgy nem lesz gond. Vagyis mindig egy kicsivel tedd arrébb, a régi helyről az új hely irányába. Ha hirtelen átteszed a lakás másik pontjába, nem valószínű hogy megtalálja. Ellenben az is segít, ha megmutatod neki az új helyen, pl. odaviszed evési időben.

2018. dec. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
1-es válaszoló szerintem a macska egy AI és azért szórakoztató eszköz :D Vagy a dorombolása tetszik nagyon a kérdezőnek egyem a szivét rossz helyre írta XD
2019. jan. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!