Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Véres a széklete (? )

Véres a széklete (? )

Figyelt kérdés

Mitől lehet véres a kismacskám széklete?

Állatdokihoz csak 10.én tudom vinni (addig nem rendel)

Állatklinika meg nincs közelben.. Mit tegyek? (Ez az első ilyen széklete.. Eddig normális volt)

Negatívak kerüljenek el. Köszönöm!


2018. dec. 21. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de itt szerintem nem lesz pozitiv valasz mire szamitasz egyaltalan hogy jo hogy a cicanak veres a kakija ? Tul sok az hogy 10.-en vinned mert lehet hogy addigra nem fog mar elni! Nem ijeszteni akarlak csak mondom hogy ez nagyon nem normalis, barmilyen bel vagy inkabb gyomor problemaja lehet foleg az hogy macska ok sajnos gyengek az ilyenre. Valahogyan megis el kellene jutnotok egy allstkorhazba vagy valami mert szerintem ebbol baj lesz.
2018. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg, hogy melyik a legközelebbi nagyobb település, ahol van állatorvos, és vidd el oda, még ma, mert ma még rendelnek mindenhol. Ne várd ki az ünnepeket, ha nem egy elpusztult macskával akarsz "ünnepelni"!
2018. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 qkker1 ***** válasza:
100%
Vagy kerítesz sürgősen egy állatorvost, nem vársz húsz napig , vagy készülsz, hogy temetheted, miután kínlódva megdöglik!
2018. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Ezt te sem gondoltad komolyan, hogy 20 napig véreset szrik a macska, és jólvan az úgy? Amúgy milyen orvos az, aki hetekig nem rendel? Nagyívben kikerülném az olyat.

Vidd el még ma, vagy legkésőbb holnap délelőtt olyan helyre, ahol van rendelés. Nem létezik, hogy nincs a közelben ilyen hely. Ünnepek alatt sokkal nehezebb lesz eljuttatni, ha komoly baja van.

2018. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hogy hogyan de minél előbb orvoshoz vidd.
2018. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A macskáknak kifejezetten erős hasuk van szerintem, úgyhogy ott nagyobb bajt jelezhet a véres széklet. Mindenképp vidd el orvoshoz, mert a kölyök állatoknak még gyenge az immunrendszerük, és simán belehalnak egy pár száz forintos gyógyszerrel meggyógyítható fertőzésbe...
2018. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Zárt műanyag hordozó 3000 ft, távolsági buszon, vonaton szállítható, saját autóval meg főleg.

Ha ma nem vitted el, akkor legkésőbb holnap, mert utána nem lesz mit elvinni. Nem számít, hogy az első véres széklete vagy a második, a vér benne az életveszélyes.

Facebookon a Debra24 oldalon össze vannak gyűjtve az állatorvosi ügyeletek, minden pénteken frissítik. Keress egy orvost, és vidd el, mert nem szeretnék karácsonykor itt görcsölni, hogy mi van a cicáddal.

2018. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!