Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek nagyon burokban...

Szerintetek nagyon burokban tartjuk a cicánkat?

Figyelt kérdés
Párommal először van cicánk, mindketten nagyon régóta szerettünk volna. Csak benti cica, panelban, egyedül van. Mindig próbálunk neki úgy adni enni is, ami a legjobb fajta, amit megeszik épp akkor mert rászokott hogy válogat nagyon. Ha híg a széklete (mondjuk egymás után két nap egyszer egyszer) rögtön orvos, stb. Most is elvittük adott neki antibiotikumot, meg mondta hogy diétázzon a cica, csirkemell, ilyesmi. Hiába főzöm nem eszi meg már. Vettem neki gyógytápot, azt is csak ímmel ámmal. Látszik, hogy enne, de nem akarja azt. De ha adok neki két kis kocka párizsit mondjuk azt rögtön megeszi. Láza nem volt. Mérte neki az orvos. Akárkivel beszéltünk mindenki máshogy áll a cicához, mármint nem esnek rögtön kétségbe.. Igaz hogy régen is tartottak az emberek macskát, és nem voltak gyógytápok azt ette a macska ami volt, és így is éltek 15 évet simán. Egyszerűen csak már nem tudom hogy mi a jó, mit adjak neki. Ha rossz a gyomra, vagy nem is rossz csak valami olyat megrágcsált. Remélem értitek mire szeretnék kilyukadni. Nem tartom magam felelőtlennek, mert tényleg mindig ugrok, de kicsit úgy érzem hogy már a mi védelmezésünk miatt ilyen kis gyenge gyomrú hogy nem bírja azt amit más cica simán mondjuk.
2018. dec. 22. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A macska válogat, ha hagyod.

De ha hasmenése van, akkor persze, értelmes ember dokihoz viszi.

A mieink hánytak, és igen, évek óta diétásat esznek. Nem ajánlottunk előtte fel százféle kaját, előtte 2 félét ettek összesen. Szóval nem válogattak, de ezekbe a kajákba ki tudja mi mindent kevernek, akkor is, ha minőségi kajából igyekszel válogatni.

2018. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem egész nap volt hasmenése, hanem napi egyszer mikor ment alomra, akkor láttam hogy híg neki, főleg a vége. Általában az elején normális volt, aztán folyt neki. Természetesen elviszem orvoshoz, ha látok valamit, csak úgy érzem, hogy túllihegjük a dolgokat. A párizsitől is menekültem hogy nem adom neki mert ártok vele, de egy nagyon cicás ismerősöm mondta, hogy próbáljam meg nyugodtan. Nyilván nem kiló számra, napi pár szelet maximum. (3-3,5 kb)
2018. dec. 22. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, nálam a 6 "kemény falusi macska(tm)"-böl az egyik gyenge gyomrú szoval ez ne arrol szól, hogy burokban van tartva, vagy sem, hanem egyéni jelleg.
2018. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!