Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne önállóbb a...

Hogyan lehetne önállóbb a lányom macskája?

Figyelt kérdés
Picinek találta a lányom a macskáját. Cumiból etette vitte magával mindenhova. Ketten éltek sokáig egy lakásban. A lányom barátja is elfogadó vele. A problémám ott van ha a lányom a mosdóba megy a macska végig nyávog amíg bent van. Mitől fél ilyenkor a macska? Mit tehetek én?

2018. dec. 23. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésed alapján a lányod nem veled él egy háztartásban, se öt sem a párját nem zavarja a macska.

NEM ÉRTEM, MIT KELLENE NEKEED TENNI ÉS MIÉRT!?!?!??!?

2018. dec. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak sajnálom, hogy félős. Nekem furcsa ha nálam vannak akkor is 3 méternél nem megy messzebb a lányomtól. De ha nincsenek otthon nem cirkuszol.
2018. dec. 23. 08:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem azért van, mert a macska fél. Ha mosdóba megyek mindkét macskám az ajtó előtt ül és nyervog, pedig az egyikük nem is kifejezetten szereti az emberek társaságát. Ez egyszerűen azért van, mert nagyon kíváncsi állatok, és érdekli őket hogy mit csinálsz ott bent egyedül, ha pedig nem mehetnek be megnézni az bosszantja őket. Erről nem fogod tudni lenevelni (bár ha a lányodat nem zavarja nem is kell).
2018. dec. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ilyen, pedig én nem cumiztattam. Ha wc-n vagyok, ott ül előtte, ha a konyhában, akkor kijön a kisszék alá, ha fürdöm, a mosógépen fekszik,ha elhasalok a kanapén, odakucorodik. Aztán van olyan is, hogy egész nap alszik a helyén és felém sem néz. De többnyire szeret a közelünkben lenni, pedig egyáltalán nem ölbemacska, akit lehet babusgatni.

Nem félnek ők, azonban igen is a gazdi a világ közepe nekik is. Ő az, aki babusgatja, akitől enni kap, aki ellátja. Főleg a benti cicákkal ilyen az élet, bár a csak kinti macskák is keresik mamám társaságát, kimennek vele kertbe, a teraszra.

Szerintem neked nem kell ezzel bajlódni, az ő macskájuk.

2018. dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól fél, hogy lemarad azokról a számára ismeretlen érdekes dolgokról.

Régen volt egy macskám, őt kb 5 hetesen hoztuk el. Az első néhány napban nemigen evett, ürített. Végül is megnőtt, egészséges, lusta böszme nagy macska lett.

Most egy fajtatiszta maine coon cicám van, tenyésztőtől 13 hetesen hoztam el.

Most 5 éves


Mindketten csinálták. Egyszerűen csak kíváncsi. És már megtanulta, hogy kommunikáljon úgy az emberrel, hogy elérje azt, amit akar, ezért nyávog.Idegesítően. Sokáig.

De egyszer abbahagyja. Vagy nem ^^"

2018. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A macskák nem szeretik a csukott ajtókat.

Az enyém is nyávog ha bezárom bármelyiket a bejáratin kívül. Például ajándék csomagolásnál csinálta ezt, beengedtem, 5 perc után kifele nyávogott, kiengedtem és újra be akart jönni. Ilyenkor le szokott ülni egy idő után a küszöbre hogy értsem már meg hogy legyen nyitva. :D

2018. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. Mostmár kezdem érteni, nyáron miért szökött be minden éjszaka az egyik cicánk a házba és sírdogált akár fél órán keresztül az ajtóm előtt ülve :D
2018. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyémnél is kitör a háború, ha bármelyik szobába nélküle megyek be, és becsukom az ajtót. 1 éves, kiválóan szocializált perzsa. Ez a természetükből fakad. Én spec. beengedem a fürdőbe amikor wc-zek, az ő alma is ott van.
2018. dec. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 naposan találtam egy kukában a macskámat. Azóta eltelt 4 év és bizony egyfolytában a s.ggemben van. Nyávog ha becsukom az ajtót, folyamatosan rajtam lóg. Ha a lányodat és a párját nem zavarja, akkor téged miért is aggaszt ennyire a helyzet?
2018. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én csak sajnálom mert olyankor rémülten néz. A "vejem" azon röhög hogy saját ária énekesük van.
2018. dec. 29. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!