Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskaalom a legjobb?

Melyik macskaalom a legjobb?

Figyelt kérdés
Jelenleg kristályosat használjuk,de 1 hónap helyett 3 hétig jó és nagyon drága.

2018. dec. 27. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Amelyikbe még nem szart bele egy macska sem.
2018. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik, ami összetapad. Cirmi sima, vagy kamillás.Nekem általában ez van.
2018. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Aldiban kapható Shah márkájú vált be, olcsó és jó.
2018. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biolux bevált, ennek nagyjából 500-600 Ft között van az ára. Spar saját márkás nem jött be, az nagyon porol. Kristályosat én is próbáltam régebben, de nekem se bírt ki annyit időt, ami rá van írva. Szerintem ahhoz ultra igénytelennek kell lenni, hogy elbámuld a sárga, pisis kristályokat két héten keresztül.
2018. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Nelly vált be .Egyszer nem volt így kipróbáltuk a Bioluxot.Biolux nem csomósodott.amikor ki akartam szedni a pisit,milliónyi szemre hullott.kb,az egészet dobhattam ki
2018. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biolux nem tapad össze.
2018. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rossmann Vega almot szoktam venni, nem hordja szét, nem porzik. Sajnos pár hete sose volt amikor kellett volna így most Tescoban vettem Cleo-t ez is nagyon jó. Sokáig bírta, szeretem ha finom szemcsés nem nagy darabos.
2018. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Zöld színű Biokats. Igaz nem olcsó, (2600-3000/10kg) de még nem találtam jobbat.
2019. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!