Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicáink bolhásak. Mit...

Kiscicáink bolhásak. Mit csináljak azon kívül amit lent leírtam?

Figyelt kérdés

1hónaposak de nem merjük őket megfürdetni mert az előző alom is emiatt pusztult el :(

a bolháktól nem döglenek meg a kiscicák??

(hülye kérdés de ne bunkók válaszoljanak)!


2010. jún. 28. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ivartalanítsd a macskád a kicsiket meg vidd el orvoshoz, ő tudja mivel kezelje őket. Ja hogy az sok pénz? Ez van aki állatot tart... Nem kéne szaporítani őket, amikor annyi macska van már! Már az is elég nagy felelőtlenség, hogy hagytatok egy alom kismacskát elpusztulni! Azion kívül amíg nem volt vemhes az anya addig is lehetett volna bolhátlanítani! Ennyi. Bocs de ilyeneknek nem való macska.
2010. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem halnak bele abba, hogy bolhásak, esetleg lassabban fejlődnek miatta...

Amikor az én cicám kicsi volt, és nem lehetett még rá bolhairtó nyakörvet tenni, piret mixet használtam rá...ezt kisállatboltban lehet kapni :) Nálam bevált ez a por, annyi hátránya van, hogy naponta érdemes megismételni a porozást a cicákon és a fekhelyükön is, úgy hatásos.

2010. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi 2.válaszoló:)

1.nek pedig azért haltak meg mert szar volt a sampon hívtunk orvost is és nem sokpénz.ivartalanítani fogjuk a cicát demég szoptat.

2010. jún. 28. 17:30
 4/6 anonim válasza:
nincsmit :)
2010. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meghaltak a sampontol? vízbe fojtottad őket vagy mi?
2010. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

dehogy!!

csak megfürdettük őket és utána egymás után mindmeghalt!:(és mondt az állatorvos h lehet h amiatt.

2010. jún. 30. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!