Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe fog kerūlni az...

Mennyibe fog kerūlni az állatorvos?

Figyelt kérdés

Az egyik kismacskám nem akar enni,nagyon lesoványodott mióta valószínűleg mérget evett.A szūleimet nem érdekli,de én nem akarom,hogy elpusztuljon.Azt nem bírnám ki.

Pár napig biztos kéne neki infúzió is.Mennibe kerūlhet az ellátása?



2019. jan. 2. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi baja, na meg állatorvostól is függ.

Nem hinném, hogy mérget evett, mert akkor már nem élne. Inkább betegséget kapott el. Ha a szüleidet nem érdekli, gondolom, oltásai sincsenek, pedig a halálos macskabetegségek nagy része ellen van védőoltás. Ha nem eszik, lefogyott, akkor nincs sok neki hátra, sürgős lenne az orvos!!!

2019. jan. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor a kutyánk mérget talált, 30 ezret hagytunk a dokinál...

De a méreg gyors lefolyású ha nincs kezelve. Egy oltás a cicának 5 ezer. Nekünk megér ennyit hogy ne kapjanak el semmit.

2019. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én infúziós kezelésért 30ezret hagytam ott egy cica méretű kutyusnak. Ebben antibiotikumok is voltak, mert bakteriàlis fertőzése volt.

De egy szimpla orvosi ellátás/vizit 4-5 ezer. Arra mindenféleképpen vidd el, mert tuti nem mérget evett :)

2019. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem hiszem hogy merget evett, az nagyon gyors lefolyasu, mar nem valoszinu hogy elne. Vidd el allatorvoshoz meg ma. Egy sima vizsgalat 5000 korul van, ahogy mar elottem is irtak, az orvos majd elmondja mi a teendo. Lehet hogy nem is olyan nagy a baj. A lenyeg hogy minnel hamarabb keruljon allatotvoshoz!

Aterzem a problemadat, sajnos en is voltam mar hasolnlo helyzetben, a nagymamamat nem erdekelte hogy meghal e a kiscicank, mert draga az allatotvos stb... Nekem kellett az egeszet vegigcsinalnom, volt egy mutete is, de szerencsere teljesen meggyogyult. :)

Szurkolok neked, remelem rendbejon a kismacskad!

2019. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rendbe jott a macska?
2019. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!