Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miből csináljak kennelt a...

Miből csináljak kennelt a cicámnak?

Figyelt kérdés
Ha elutazok a szüleimnél lenne a cica viszont nem szeretném hogy nekik bajuk legyen a cicával így az egy kennelben lenne. Préselt fa lemezt gondoltam hogy abból csinálom az oldalait meg a tetejét de az nem megvalósítható számomra, az alap területe 1 m2 lenne és összesen 9 m2 anyag kéne hozzá mivel tudnám helyettesíteni a préselt falemezt, ami olcsóbb és falakat adhatnék a kennelnek? Az is opció hogy egy Fa vázra szögelem fel. A lényeg hogy a cica ne tudjon belőle kiszökni.

2019. jan. 2. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
És 1 m2en lenne a macska egész nap?
2019. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ennél már az is nagyságrendekkel jobb a cicának, ha otthon marad egyedül, és a szüleid beugranak naponta kétszer enni adni neki és megtisztítani az almot.
2019. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Helyben levágják és te meg csak gyorskötözővel összerántod.

Így mobil és fertőtleníthető.

2019. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Meg fog őrülni a cica, a szüleidnek meg ezzel fog bosszúságot okozni igazán hogy éjjel nappal nyávog mint akit ölnek.
2019. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sztem ne zárd be sehova mert az csak rossz lenne a cicának.
2019. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

22:46 gondolkodtam en is azon csak felek hogy a karma bele akad.

Otthon nem tudom hagyni. Neha 1 honapban talan 1x lenne ott a cica vagy ritkabban, viszont neztem ilyen macska panziokat is hogy ott hagynam viszont ott is ugyanekkora teruleten lenne. Akkor mar inkabb rokonnal.

2019. jan. 3. 00:20
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Mennyi időre lenne benne? 1 nap még elmegy kényszerből, de 2-3 nap az már sok neki így bezárva. Kb olyan érzés lehet a macseknak, mintha be lennél zárva egy WC-be.
2019. jan. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Hónapokraaaa??! Ugyanis azt írod, hogy egy hónapban egyszer tudnának ránézni!!??? Hány hónapra akarod bezárni?? Ez állatkínzás!!

Akkor inkább a panzió. Vagy keress neki másik gazdit.

Vagy szegény szüleid foglalkozzanak vele.

De a panziós legalább szereti a macskákat.

Macskát nem lehet így tartani, rövid ideig sem. Egyszerűen belepusztul, belebetegszik. Macska esetén ez kínzás. A macska nem kutya. Hosszú távon ez minden állatnak kínzás.

NORMÁLIS megoldást keressél!!

2019. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó jól félreértetted. 1 hónapban 1x lenne így elzárva rövid időre a macska a szüleinél felállított kennelben. Csak ekkora hely max 1 napig ok, utána jó lenne kiengedni.
2019. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmiből, hanem vegyél egy minél nagyobb fém szállítóketrecet.

De egy napnál tovább ne legyen így a cica. Így is meg fogja viselni, hogy mennyire, az egyedfüggő.

Jobb lenne találni valakit, aki bejárhat napi kétszer a lakásodba etetni-itatni, és otthon hagyni. A macskákat megviseli a környezetváltozás, a bezártság meg pláne.

2019. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!