Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miből csináljak kennelt a...

Miből csináljak kennelt a cicámnak?

Figyelt kérdés
Ha elutazok a szüleimnél lenne a cica viszont nem szeretném hogy nekik bajuk legyen a cicával így az egy kennelben lenne. Préselt fa lemezt gondoltam hogy abból csinálom az oldalait meg a tetejét de az nem megvalósítható számomra, az alap területe 1 m2 lenne és összesen 9 m2 anyag kéne hozzá mivel tudnám helyettesíteni a préselt falemezt, ami olcsóbb és falakat adhatnék a kennelnek? Az is opció hogy egy Fa vázra szögelem fel. A lényeg hogy a cica ne tudjon belőle kiszökni.

2019. jan. 2. 22:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

11:36 Légyszíves próbáld meg értelmezni a mondatom. :)

14:17 Úgy gondolod hogy a cica jobban járna ha egész nap egy szállító ketrecben lenne? megvenném 40.000 ft a "minél nagyobb fém szállítóketrecet" és ott lenne? Nem lenne már emberségesebb megoldás ha csinálok egy, 1 m2 kennelt ami mellesleg nagyobb mint a a legnagyobb ketrec amit találtam? 200 cm magas lenne 2 szintes. De gondolom egy 124*76*82 es ketrec jobb lenne, mint egy 100*100*200 as kennel.... :D

[link]

Mellesleg azért is kérdeztem hogy milyen olcsó anyag van mert nincs 40-50.000 ft arra hogy kennelt csináljak.


Az hogy a cica egyedül legyen itt nem megoldható mert mindent szétszed ha nem vagyunk itt.

2019. jan. 3. 16:09
 12/13 A kérdező kommentje:

A cicát amúgy az utcáról fogadtuk be kb 2 hónapos volt és ki volt az összes bordája, hangos zene volt villódzó fények de szerencsétlen annyira éhes volt hogy semmi se érdekelte már. Senki se mondhatja hogy más gazdi kellene neki, aki így gondolja szépen sétáljon be egy menhelyre és hozzon el egyet. Mi ezt a kisasszonyt a halálból hoztuk vissza.

Ő az.

[link]

2019. jan. 3. 16:20
 13/13 anonim ***** válasza:

Jó, félreértettem.

Akkor szeparációs szorongása van, hogy mindent szétszed, ha egyedül van?

Az, hogy átviszed a szüleidhez, maga a szállítás, aztán a bezárás, nem gondolod, hogy ki fogja készíteni?

Még mindig azt mondom, hogy macska bezárva...

Javasolnám a feliway párologtatót, a feliway.com-on utána tudsz nézni, 90%-ban beválik, macskabarát hangulatot áraszt/teremt. Ott hagyhatnád egyedül, szabadon, fogadjunk valami nagy összegben!

Zoopluson a múltkor iszonyú jó áron volt, de ha árgépen beírod, kihoz magyar shopokat. Feliway classicot kell keresni.

2019. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!