Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskanak?

Mi baja lehet a macskanak?

Figyelt kérdés
Tobb macskam is van, kintiek, van egy him macska, akinel eszrevettem hogy hig a szeklete, de mivel tobbinel is lattam neha, azt hittem valami kajatol, qz elmult napokban lesovanyodott, tegnap es ma ilyen fura gorcsot kapott, lemerevedett. Rendesen eszik es iszik is. Dorombol.

2019. jan. 3. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha görcsöt kapott, akkor én nem várnék, vinném a dokihoz azonnal!

Hasmenés lehet férgektől, nem írod, mikor kapott utoljára féreghajtót? Azt úgy érdemes adni, hogy mindnek egyszerre, másképp visszaadják egymásnak.

Ha kinti cica, lehet valami mérgezés is, vagy vírusfertőzés.

2019. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudkm elvinni ma mar, havonta kapnak az osszes. Felek hogy veszett, mert megkarmolt véletlenül.
2019. jan. 3. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Háromhavonta kell féreghajtót adni nekik, túladagolástól is lehetnek rosszul...
2019. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem igaz, kinti macskáknak havonta ajanlazos, de nem mindig szoktam betartani, max 3 havinta szoktam. Nem attol van rosszul, az tuti
2019. jan. 3. 18:32
 5/13 A kérdező kommentje:
Egybekent a gorcs nem olyan hogy rangatozik, meg nincs maganal, igy megfeszul inkabb, nem tudom elmagyarazni
2019. jan. 3. 18:37
 6/13 A kérdező kommentje:
Azert tettem fel a kérdést hatha valaki volt mar hasonlo helyzetben, sajnos colt egy macskam akit megmergeztem, harom orvos latta, az utolso jott ra. Keso volt, ha valaki elobb adta volna az ötletet lehet negmenekul
2019. jan. 3. 18:38
 7/13 anonim ***** válasza:

"sajnos colt egy macskam akit megmergeztem"

Remélem ez csak elírás.

2019. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jajjjjjj, persze hogy eliras, megmergeztek
2019. jan. 3. 18:47
 9/13 A kérdező kommentje:
Telefonrol irok, ugy hogy bocsi. Veszettseget hogy tudnak vizsgálni? Mert beoltatnam magam, de az sem veszelytelen.
2019. jan. 3. 18:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy veszettség, de azért ezt nézd meg, a tüneteit itt jól leírják:

[link]

Azért is lenne jó mielőbb állatorvoshoz vinni, mert ő megmondaná, az-e, és kell-e neked is kezelés. A sebet mindenesetre ferőtlenítsd, és ha lázasodnál, akkor emberdoki.

2019. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!