Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog a macskám,...

Miért nyávog a macskám, amikor beszélek hozzá? Szerintetek mit akar tudatni velem? 😁

Figyelt kérdés
alapjáraton nem egy nyávogós macska .. csak a kajáért hisztizik általában ha kések vele fél órát xd meg ha kiakar menni... de mostanában csak megáll velem szemben, néz a szemembe és 'csendben,óvatosan' nyávog.. szóval nem az a keserves "adjá má hamit me éhes vagyok meg hisztis"nyávogás xd hanem olyan mintha tényleg akarna mondani valamit... meg amikor alszik és szólok neki egyből felkel a nevére, és ha beszélek hozzá ő is kómásan visszanyávog mintha beszélgetnénk 😂 aztán alszik tovább persze.. 😂 mostanában kezdte vsak el ezt... de az is érdekes, hogy elég bújós is lett az utóbbi időben, pedig születésétől kezdve végig inkább az a fajta macska volt aki csak akkor engedi, hogy megsimogassák, ha ő azt akarja xd most lett 3éves.. talán öregszik ? 😂😂
2019. jan. 3. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
2019. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó lenne tényleg érteni macskanyelven :D de nem hiszem, hogy ez az alkalmazás működik xd de azért köszi xd
2019. jan. 3. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:

ugyan nem nekem írtad kedves 1# de nagyon köszönöm!!!!

megmentetted a padlószőnyegemet,mert nem kaparja,szóval nekem bevált!

2019. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, és részemről a szerencse :)
2019. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kipróbáltam... rá se hederített 😂
2019. jan. 3. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nekem eskü hogy bevált! pedig mindent próbáltam kiteszem,leszidom,rácsapok a mancsára újságpapírral,lefújom picit vízzel/felé de eddig semmire sem reagált erre abbahagyta.
2019. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írtad hogy mostanában bújós lett. 3 évesen még nem öregszik azért, de lehet szeretethiányos cicus lett. Ölelgesd, dédelgesd, járj a kedvében, nyávogj neki, beszélj hozzá.
2019. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bújás alatt azt értem, hogy reggelente amikor már kezd kicsit kihűlni a szoba, akkor bekéretőzik és hozzámbújva, dorombolva elalszik. (szóval szerintem csak bejön melegedni a kis mocsok😁) Beszélek én hozzá, sokszor úgy mint egy kis babához (mert ő amúgy az én kis babám 😂)... én nem változtattam ezen soha, mindig ugyanúgy imádom, ölelgetem puszilgatom néha még élvezi is 😂 most ez a beszélgetés furcsa tőle.. sosem érdekelte ha magyarázok neki, egyik fülén bement másikon ki... most meg nagy értelmes szemekkel néz rám és visszabeszél.. és van hogy ezt 10percen keresztül képes csinálni.. mintha tényleg megakarna értetni velem valamit. nem tudom. 🤔
2019. jan. 5. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!