Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem jött haza a macska. Mit...

Nem jött haza a macska. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ma reggel kiengedtük a benti macskánkat, mint minden nap. Mindig max 1-2 órát van kint aztán hazajön. De ma egész nap nem jött haza, hívtuk a nevét, nem jött. Felültem biciklire, szétnéztem a környéken, semmi. Nagyon félős, autó nem üthette el. Már vagy fél éve minden nap kiengedjük és nem volt eddig ilyen. Olvastam másoknak is ilyen helyzetét, és szinte mindenhol pár nap múlva visszajött. A macska ivartalanított nőstény. Mit tehetek, hogy előkerüljön? Nagyon hiányzik :(

#macska #nem jött haza
2019. jan. 3. 21:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
12%
Valaki odaszoktatta magához. Ez van, a macskák egyáltalán nem hűségesek. Oda mennek ahol van kaja. Hát ha még finomabb is...
2019. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%

lehet hogy csak valamin,valamiken "fent akadt" úgy értve hogy valami nagyon lekötötte a figyelmét, és ment utána... majd a következő dolog is lefoglalta, ( egy falevél, egy macska szag, egy mozgó valami, stb.. és már is akár kilométerekkel arrébb van..) de ne aggódj a macskák baromi jó tájékozódó képességgel rendelkeznek, ha akarnak pik-pak kilométerekről is rövid idő alatt haza találnak.. :)


nekünk is kinti benti macskáink vannak és nem ritka hogy több órára eltűnik valamelyikük, esetleg mind kettő, eddig még mindig vissza jöttek.


Ne aggódj vissza jön az ! :)

2019. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
3éves ivartalan szintén kinti-benti(inkább benti) cica ilyenkor télen max fél órát bír ki kint... jön vissza a melegre :D nyáron többször előfordult már, hogy kint volt reggeltől estig... Amikor kezdett sötétedni hívtam, szólongattam semmi reakció nem volt, feladtam, nyitva hagytam az ajtót, lefeküdtem, és nem telt 10perc besétált nyávogva.. szerintem nyugodj meg, ha teheted hagyj nyitva neki résnyire egy ajtót, vagy egy ablakot.. sötétben a macskák élénkebbek, lehet csak kerget a hidegben egy friss egeret :D ivartalan cicák nem kóborolgatnak el csak úgy km-ekre.. az ablakból már tuti felmérte a belátható terepet, annál messzebb szerintem nem igen mehetett. tudom mert az enyém is mindig csak a szomszédokig megy. :)
2019. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Fajta cica volt vagy szimpla házi?
2019. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%

Nem igazán értem, hogy minek vinnyogsz itt(meg azok akiknek szintén eltűnik az állatuk) mikor kinti cicád van! Hát viseld a következményeit! TE csináltad ezt vele, ha megmérgezték, elütötték csak magadnak és a felelőtlenségednek köszönheted!


Felkéne már fogni, hogy nem a múltszázadban élünk!


Remélem egy normális gazdihoz futott aki befogadta és felelősségteljesen bent tartja a biztonságos, meleg otthonban!

Mert ez nem kínzás, ellenben amit te és a többi bolond tesz, az! A gyerekeiteket is kedvükre hagyjátok kint a kertben? Remélem még a kaput is kinyitjátok....


Bent is lehet 100%osan kielégíteni a macska igényét, de aki ragaszkodik a kerthez, akkor építsen kifutót, sétáltassa pórázon és kész!!

2019. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
33%
utolsó, gondolom neked nincs macskád :)
2019. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
62%

szomorú hírem van..

remélem meglesz! nyomtass ki a képével lapokat írd rá hogy eltűnt,minél több fb csoportban oszd meg hogy keresed!!


na a szomorú hír az lenne ami sajnálatos módon igaz.. felénk a sötétebb bőrű népség egy bizonyos rétege ínyencségként tekint rájuk.

2019. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
33%

22:29es


Mivel állatvédelemben dolgozom több saját és több idi is van.

Bukta,;)

2019. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
Vársz! Hátha...
2019. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
28%
bár az lenne.. 2 éven át keresem a macskámat égen földön amikor részegen kinyögte az illető hogy megették,és hogy nekik ez tök normális dolog merthogy milyen szegények...,és képzeld lett szólva rendőrségnek találtak is macskacsontvázakat dögivel de mégsem lettek lecsukva! mert a kutya szedi őket össze"
2019. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!