Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyógyszert vegyek a...

Milyen gyógyszert vegyek a cicám betegségére?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a kiscicám egyik füle rüh atkás. Már láttam ilyet, de nem tudom milyen gyógyszer lenne hatásos.

2019. jan. 6. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a doki rendelőjébe/kisállatpatikàba és kérsz. Ez a legegyszerűbb megoldás. Ha van vénynküli, akkor kiadják, ha nincs akkor nem tudod kikerülni a dokit.
2019. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 6. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Advocate, Stronghold ami atkára való, vényköteles mindkettő.

Már ha tényleg atkás...

2019. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Már napok óta vakarja a füleit, szegénynek ki is sebesedett. Azt mondták, ha belül fekete a füle akkor atkára kell gyanakodnunk. Ma megnéztem és fekete szegényemnek.
2019. jan. 6. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Többféle csepegtető oldat van a piacon. Nem a fülébe kell csepegtetni, hanem magasan a nyakára, és onnan a hatóanyag szétterjed az egész testre. A legtöbb ilyen oldat egyszerre jó a fülatkák (vagy más néven fülrüh), bolhák és akár a bélférgek ellen is! Állatpatikában elmagyaráznak mindent. Több kiszerelés van, az adag függ a cica súlyától, szóval mérd le! A legegyszerűbb, hogy felállsz a mérlegre, megméred a saját súlyod, majd felveszed a cicát, úgy is felállsz a mérlegre, és ebből kivonod a saját súlyod! :)

De ha állatorvoshoz viszed, akkor ő leméri és rá is teszi a csepegtetőt.

2019. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!