Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kakilt a macskám a...

Miért kakilt a macskám a kanapéra ha szobatiszta?

Figyelt kérdés
A macskám tegnap a szőnyegre, ma pedig a kanapéra kakilt. Az állaga hasmenés szerű. Nem rég mértem a lázát /vegbeles mérés/ mert a doki azt mondta lehet lázas.. Olyan jelei voltak. Lehet hogy ez a baj? Nem tudom mit csináljak. Eddig sosem volt gond a szobatisztasággal. Mit tehetek ez esetben? Illetve mivel szedhetem ki a szagot?
2019. jan. 8. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert valami nincs rendben vele, fáj az ürítés, fáj a hasa - erre utal a hasmenés is, és ezt a fájdalmat az alomhoz köti, ezért próbálkozik más hellyel, hátha ott nem fáj.

Diéta (vízben főtt csirkemell filé, péppé főtt rizzsel), és ha nem javul, akkor irány a doki.

2019. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a cicát mindenképp vidd el dokihoz. a szagot pedig úgy szedheted ki hogy szellőztetsz, a kanapét citromlével lecsöpögteted egy rongyal dörzsölöd majd szappanal is mosd át, végül sima vízzel öblítsd le
2019. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!