Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cigányok tényleg megeszik a...

A cigányok tényleg megeszik a macskát?

Figyelt kérdés
Arrol hallottam, hogy az urget eloszeretettel fogyasztjak. Itt Gyakorin tobbszor olvastam azt us viszont, hogy nehol a macskakat is megeszik. Ez igaz? Es ha igen, hogy olik meg oket? Mit csinalnak veluk? (Macskaimadokent elkepzelni nem tudom ezt a szornyuseget.)
2019. jan. 9. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Az éhség nagy úr.


Ürge, sün, varjú, borz, macska, kutya,... a macska és kutya idehaza nem annyira manapság, de Romániában simán!

2019. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ürgét én is hallottam, de a macskát kétlem hogy megennék. Max, ha nem találnak mást, és éheznek.
2019. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha a semminél is kevesebb van, s a "neveltetés","kultúra" is olyan, simán megeszik. bár konkrétan mindent, vakond, pocok, bármi. amelyiknek van hozzá esze és lehetősége lop.
2019. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Én simán el tudom képzelni, hogy megennénk. Ha a gyerekem éhezne, még embert is..


Persze nyilván nem úgy, hogy itt a faluban cigire meg piára ment el a segély, szerintem ők is így gondolkoznak.


Amíg van jobb, esznek azt. Ha ráviszi őket a szükség, megeszik. Szerintem ez rendjén van, pedig macskám van és imádom. Az viszont nincs rendjén, hogy éheznek.

2019. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy szerintem nyulat tartani tök oké, az megmenti az embert az éhezéstől és semmibe sem kerül. Vesz kettőt, és máris elláthat egy családot hússal örökké. Gyorsan szaporodnak, gyorsan híznak, kis helyen elférnek és még finomak is.
2019. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz!

Felénk is van egy 8 gyerekes "fiatalember".

Kap havi 180-230 ezer segélyt (munka nélkül). Abból csak tud venni pár 200-300 forintos kenyeret, meg olcsó 2.oszt apró krumplit is visznek tölünk. Ők 10-en ráérnek pucolni.

Így aki már rászorul másra az meg bolond.

2019. jan. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jah de csak ha frííííss :)
2019. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!