Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

A cigányok tényleg megeszik a macskát?

Arrol hallottam, hogy az urget eloszeretettel fogyasztjak. Itt Gyakorin tobbszor olvastam azt us viszont, hogy nehol a macskakat is megeszik. Ez igaz? Es ha igen, hogy olik meg oket? Mit csinalnak veluk? (Macskaimadokent elkepzelni nem tudom ezt a szornyuseget.)

jan. 9. 17:24  Privát üzenet  

A válaszok

Az éhség nagy úr.

Ürge, sün, varjú, borz, macska, kutya,... a macska és kutya idehaza nem annyira manapság, de Romániában simán!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 9. 17:34 Privát üzenet
Ürgét én is hallottam, de a macskát kétlem hogy megennék. Max, ha nem találnak mást, és éheznek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 9. 17:41 Privát üzenet
Ha a semminél is kevesebb van, s a "neveltetés","kultúra" is olyan, simán megeszik. bár konkrétan mindent, vakond, pocok, bármi. amelyiknek van hozzá esze és lehetősége lop.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 9. 17:52 Privát üzenet

Én simán el tudom képzelni, hogy megennénk. Ha a gyerekem éhezne, még embert is..

Persze nyilván nem úgy, hogy itt a faluban cigire meg piára ment el a segély, szerintem ők is így gondolkoznak.

Amíg van jobb, esznek azt. Ha ráviszi őket a szükség, megeszik. Szerintem ez rendjén van, pedig macskám van és imádom. Az viszont nincs rendjén, hogy éheznek.

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 9. 21:30 Privát üzenet
Amúgy szerintem nyulat tartani tök oké, az megmenti az embert az éhezéstől és semmibe sem kerül. Vesz kettőt, és máris elláthat egy családot hússal örökké. Gyorsan szaporodnak, gyorsan híznak, kis helyen elférnek és még finomak is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 9. 21:34 Privát üzenet

Szerintem nem igaz!

Felénk is van egy 8 gyerekes "fiatalember".

Kap havi 180-230 ezer segélyt (munka nélkül). Abból csak tud venni pár 200-300 forintos kenyeret, meg olcsó 2.oszt apró krumplit is visznek tölünk. Ők 10-en ráérnek pucolni.

Így aki már rászorul másra az meg bolond.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 10. 01:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tényleg megeszik az ujszölött elhalt kismacskákatvaz anyjuk?
A macskámnak már 1 hónapja hasmenése van, teljesen egészséges semmi baja nincsen, csak amit megeszik ki is adja. Segítség?
Mi baja lehet a cicamnak ha etvagytalan es amit megeszik konkretan egyben ki is urul?
Állatorvos ad ki nekem olyan bódítot amit, ha megeszik a macska azonnal elkábul?
A cigányok akik megeszik a dögkútból kiszedett állatokat, sündisznót, ürgét, verebet, kutyát, ezeket milyen módon készítik el?
Igaz, hogy a cigányok megeszik - vagy megették - a kányát (madarat)?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!