Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beleharapott a cicám egy...

Beleharapott a cicám egy kicsit a táplálékkiegészítős zacskómba, csak egy kis lyuk lett rajta és gondolom egy picit megkóstolta, lehet bajom tőle, ha továbbra is fogyasztom?

Figyelt kérdés
azt a részt kanállal eltávolítottam belőle, bár mivel zacskóról van nem biztos hogy mindent kitudtam, bár tényleg csak éppen hozzáért. Elég drága volt, kb. 10 ezer ft, nem szívesen dobnám ki az egészet. A macska oltott, féregtelenített, de benti-kinti cica. Szerintetek?
2019. jan. 13. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle.
2019. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Fuuu te aztán nagyon hülye vagy, agyadra ment a sok szer.

Inkább azon aggódj, hogy a macskának ne legyen baja!

2019. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Vicces, a macskanyál miatt fosol, de az nem zavar, hogy mindenféle vegyszar táplálékkiegészítőt zabálsz?
2019. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig 60C feletti hőmérsékletű vízzel csináld meg (ha nem kreatin) és nem lesz.
2019. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Na megjöttek az okos tuskók, akik egy google keresést nem képesek indítani, hogy elolvassák mi az a táplálékkiegészítő és a paraszt haverjaiktól hallott okos mesék alapján kategorizálnak.
2019. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a néhány baci kell a zúzádnak! Csak erősíti az immunrendszeredet!

Egyébként se tudjuk, miket meg nem etetnek velünk, amit a boltból veszünk... Ez már nem oszt, nem szoroz.

2019. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Neked nem lesz, de a macskának sem lesz baja tőle?

Milyen kiegészítő volt?


Amúgy nekem mikor cicám volt, sokszor elkövettem azt a hibát, hogy letettem az ebédemet az asztalra, és kiszaladtam kezet mosni. Mire visszaértem, azt láttam, hogy a cicus ebédel. :D

Én amúgy eléggé kórokozó-fóbiás és finnyás is vagyok, de kis gondolkodás után megettem a kaját, csak átnéztem, hogy ne legyen benne szőr. Nem lesz bajod tőle neked sem. :)

2019. jan. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mégis mi bajod lenne? A kérdés elején azt hittem a macskádért aggódsz, annak több értelme lenne.
2019. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!