Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert csak a jutalomfalatokat...

Miert csak a jutalomfalatokat hajlando megenni az egyik macskam?

Figyelt kérdés

Megeszi az alutasakosat is, reszletekben a nap folyaman, de reggel mar ott tobzodik a haverjaval mikor ontom ki az etelt, aztan csak nez flegman, mig kap par szem jutalomfalatot, kozben a kisebb macska, aki harom honapos letere mar akkora mint a harom eves, megeszi a masfel adag etelt🙄

A nagy mindig ilyen volt amugy, amig nem volt a kicsi akkor is csak ugy eszegetett neha, meg eleve az anyja is kisnovesu volt, tehat szamitani lehetett ra, hogy o is pici marad, amugy fitt, egeszseges, csak nem tudom, mennyire gyakori, hogy ilyen kisetku es van kb masfel kilo szerintem. Ennyire valogatos lenne, hogy csak vegso esetben fanyalodik ra barmilyen macskakajara? Sokfelet probaltunk mar es soha nem volt olyan, hogy nekiallt volna enni, mint egy rendes macska. (Ja, a brokkolit imadja, attol eroszakkal kell tavol tartani, ha az van az asztalon🙄)


2019. jan. 15. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle indok nélkül adsz neki jutalomfalatot. Hát persze hogy az kell! A gyerek is inkább eszi a csokit, mint a babfőzeléket nem?
2019. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, csak harom szemtol nem lakik jol szerintem :D Direkt a kaja melle tettem le, mert a szaraztapnal be szokott valni, ha beleteszek par darabot, tovabb ragcsalja a sima tapot is. Ma csak elsetalt, miutan vegzett azzal a par szemmel. De nap kozben azert eszeget gondolom, mikor nem latjuk, a szaraz tapbol van kint mindig, meg feltetelezem nincs az ehhalal szelen, ha minden mas tekintetben normalis macska, egesz nap robognak es kergetoznek a lakason at, felugrik akarhova, nem tunik energiaszegenynek.
2019. jan. 15. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős macska?

Sajnos gyakran ilyen tünetekkel indul a vesebetegség, mindkét cicám belehalt.

Szerintem keress fel dokit, hogy vegyen vért a cicától. Azonnal kiderül, ha nem jók a veséi, és megkezdődhet a kezelés.

Ha felhalmozódnak a mérgek a vérében, az szokott a leggyakrabban ilyen mértékű válogatást/étvágytalanságot okozni.

2019. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit adsz neki enni? Név szerint.
2019. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!