Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi tortenhetett a cicámmal?

Mi tortenhetett a cicámmal?

Figyelt kérdés

1 éves benti,de kijárós 1 éves ivartalanitott kandúr.

Reggel evett, elment,délelőtt hazajött és egész nap aludt most kelt fel. Nem látszott rajta semmi.


Viszont most latszik hogy sántít, főleg a bal első lábára, de úgy egyáltalán nagyon vonszolva megy, keresi a helyet.

Ha felemelem vagy hozzaerek nagyon sír, mindegy hol nyúlok hozza:(

Most epp fekszik de közben csóválja a farkát,és néha néha felsir. Enni nem eszik,orra nedves.


Hívtam már az orvosunkat,nagyon megbizhato,egyszer már megmentette az életét. Azt javasolta hogy várjunk reggelig. Nincs nyílt seb,vérzés semmi, reggel 9kor megrontgenezi.


Leugrott magasról vagy mi lehet?:(


2019. jan. 16. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet valahova beszorult a lába.
2019. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ha a hasahoz erek akkor is sir:( ha a hátához akkor is..
2019. jan. 16. 20:54
 3/18 A kérdező kommentje:
Szóval úgy mindenét fájlalja
2019. jan. 16. 20:54
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

Gyakorlatilag azon tünetek alapján, amit leírtál, akár haldokolhat is a macskád.

De várd meg a reggel 9-et nyugodtan, hátha már nem is kell dokihoz vinni.


Komolyan nem értem, most aggódsz a macskádért, de azért mégse annyira???

2019. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én úgy hívtam fel a dokit hogy szeretném azonnal bevinni. Elmeselem neki azt amit ide leírtam és ő jutott arra hogy várjuk meg a reggelt. Nagyon is aggodom elhiheted!

És bízom ebben az orvosban mert egyszer már megmentette egy nagyon súlyos mergezestol, és körülbelül 12oran at kezelte,nyugtatozt a, és kuzdott az eleteert.

2019. jan. 16. 21:01
 6/18 anonim ***** válasza:

Légyszi írd majd meg, mi lett a cicával.


Szegény. Komolyan mondom, hogy ez a viselkedés komoly bajra utalhat.

2019. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Az a rész mit takar hogy csóválja a farkát? Az, hogy kapcsolódik ide?

Alap hogy csóválja hisz ideges és fáj neki mindene.

2019. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Hasonló volt a mi cicánkkal is, ha holnap ugyan ilyen lesz egyből vidd el dokihoz, a mienknek INFÚZIÓT kellett adni, szóval ha lehet szerintem MOST vidd el orvoshoz !
2019. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem elütötte valami, de komolyan.
2019. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

Mondjuk NEM KELLENNE kiengedni szerencsétlent!

Már egyszer mérgezése is volt miért nem tanulsz?!

Ha a gyereked lenne, őt se engednéd szabadjára egy olyan játszótéren ami például az autópálya közepén van, hiába lenne a legtutibb játszótér, nem tennéd, hát akkor a macskád miért engeded ki a nagy világba!?


Felelősségteljes állattartás!!!


Ha nem tudsz atombiztos kerítés vagy kifutót bíztosítani ne engedd ki, elégítsd ki az igényeit a lakásban. Vagy vidd ki pórázzal sétálni.

Hihetetlen, hogy hetente tucatnyian kérdezgetitek, aggodalmaskodtok a KIJÁRÓS állatotokért, de a legegyszerűbb megoldásra szartok rá! Akkor ha reggelre elpusztul, vagy majd 1x elcsapja egy autós és a maradványait az aszfaltról kapargatod fel, tudd, hogy csak magadat okolhatod érte!

2019. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!