Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Junior nedves kaja boltban?

Junior nedves kaja boltban?

Figyelt kérdés

Két kölyökmacska, 4 hónaposak. Úgy döntöttem vegyesen kapnak száraz és nedves tápot. De nedvesből nem találok a közeli Lidl boltban junior kaját. Hol kapható ilyen? És melyik ajánlott.


Vidéki nagyvárosban lakom, van Tesco, Aldi, Lidl, Spar, Rossman, Fressnapf, stb. Netről nem akarnék rendelni.


Egyébként ez így jó:

Most fejenként 30g Coshida Junior száraztáp és 133g Coshida konzerv a napi adagjuk. Etetéskor a száraztápot gyorsba átöblítem vízzel, jobb étvággyal eszik. Plusz mindig van kint száraz száraztáp és víz.


2019. jan. 17. 07:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyébként ez így jó? <- Kérdőjel lemaradt


Most fejenként 30g Coshida Junior száraztáp és 133g Coshida konzerv a napi adagjuk. Etetéskor a száraztápot gyorsba átöblítem vízzel, jobb étvággyal eszik. Plusz mindig van kint száraz száraztáp és víz.

2019. jan. 17. 07:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a hipermarketes saját márkásakat. Ha kap egy minőségi száraztápot, akkor nasinak még elmegy a gagyi nedves, "az íze végett", de nyilván az sem a legjobb.


Azt írtad, van fressnapf, ott érdemes körbenézni. Ha olcsóbb kategóriában gondolkodsz, én a premiere-t ajánlanám, abból van száraz is, ami ár/érték arányban szuper (kitten verzió is!), meg a nedvestápjaik is egész vállalhatóak.


Kitekatot, whiskast és társait kerüld.

2019. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én felix alutasakosat veszem, abból van junior
2019. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! A dmben szerintem aránylag jo minosesu macskajak vannak! Főleg a junor kategóriában, van aminek 50%a állati eredetű. Ez szerintem jo az ócska whiskas és tarsaihoz képest amiben jo a 7% állati. 129ft egy alutalcas, és szinezek,tartósítószer mentes.

Az enyémek nagyon szeretik őket , nedveiből ezeket a DMeseket kapják, szarazbol Purina One és minden héten kapnak többször főtt csirkecombot, havonta párszor majat

2019. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!